بنیاد علوی گلستان 300x191 - اهدای ۶ هزار و ۵۷۰ سند بنیاد علوی در گلستانترکمن نیوز:  همزمان با هفتمین روز دهه فجر اهدای ۶ هزار و ۵۷۰ فقره از اسناد مالکیت بنیاد علوی با کاربری مسکونی، تجاری و کشاورزی به اقشار مختلف مردم استان گلستان آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مراسم اهدای اسناد بنیاد علوی با حضور آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان، هادی حق شناس استاندار گلستان و با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد.

در این مراسم ۶ هزار و ۵۷۰ فقره سند بنیاد علوی به مردم اهدا شد.

از این تعداد ۶ هزار و ۴۸۱ فقره سند مسکونی، ۵۳ فقره کشاورزی و ۳۶ فقره سند تجاری است که چهار میلیون و ۱۲۱ هزار مترمربع را شامل می‌شود و ارزش مجموع سند زمین‌های واگذار شده بالغ بر ۱۱ هزار و ۶۶۳ میلیارد ریال است.

مدیر کل بنیاد مسکن گلستان در این رابطه گفت: تاکنون کار نقشه برداری ۴۱۱ روستای تحت مالکیت بنیاد علوی با نقشه برداری از ۷۸ هزار و ۱۳۱ واحد مسکونی انجام و برای صدور اسناد این املاک کارسازی شده است.

حسینی افزود: این اسناد، اولین اسناد مالکیت در راستای تفاهمنامه سه جانبه بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بنیاد علوی و اداره ثبت اسناد و املاک استان برای اهالی روستا‌ها و شهر‌های تحت مالکیت بنیاد علوی صادر می‌شود.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۳

۱۸ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

89774

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک