گنبدکاووس 300x200 - آسفالت 220 هزار مترمربع از خیابان‌های گنبدکاووس تا پایان سالجاریترکمن نیوز:  شهردار گنبدکاووس گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۶۸ هزار مترمربع از معابر اصلی و فرعی این شهر با هزینه تقریبی ۱۴۳ میلیارد ریال آسفالت شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  منصور طعنه‌گنبدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح نهضت آسفالت معابر شهری گنبدکاووس ادامه دارد و مطابق برنامه تا پایان امسال ۵۲ هزار متر مربع دیگر از معابر این شهر آسفالت خواهد شد.

وی یادآور شد: شهرداری گنبدکاووس با خرید و نصب کارخانه آسفالت با ظرفیت تولید هر ساعت ۱۲۰ تن و نیز خرید کارگاه سنگ شکن و معدن ۵.۵ هکتاری تلاش دارد وضعیت آسفالت معابر این شهر را بهبود بخشد.

شهردار گنبدکاووس، برخورداری از آسفالت مناسب را مطالبه بحق شهروندان از مدیریت شهری دانست و گفت: شتاب بخشیدن به اجرای طرح‌های در دست اقدام از جمله آسفالت کوچه ها و معابر همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: شهرداری گنبدکاووس از ابتدای امسال تاکنون ۶۰ کوچه و خیابان این شهر را آسفالت، روکش و یا ترمیم کرده که اجرای روکش آسفالت میدان امام حسین(ع)، خیابان‌های امام خمینی (ره) شمالی و جنوبی، دولت محمد آزادی بخشی، شریعتی و کمربندی از جمله این اقدامات است.

طعنه گنبدی با اشاره به بودجه هزار و ۲۳ میلیارد ریالی شهرداری گنبدکاووس درسال جاری، گفت: ۴۸۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این بودجه برای اجرای طرح های عمرانی از جمله آسفالت معابر پیش بینی شده است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۲۰

۱۸ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86807

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک