امروز : جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

نفت گنبد اینچه برون 300x213 - آسفالت جاده نفت گنبدکاووس-اینچه برون شتاب می گیرد/اعتبار در راه استاخبار گنبدکاووستورکمن نیوز: مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت : عملیات ساخت بزرگراه گنبدکاووس به اینچه برون ( جاده نفت) واقع در شمال استان با تزریق اعتبارات در ماه های باقیمانده تا پایان سال شتاب بیشتری می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی گلستان : حسین محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان در بازدید روز گذشه خود و هیات همراه از عملیات اجرایی پروژه مذکور افزود: پروژه فوق یکی از مهمترین پروژه های اداره کل در استان است که تلاش می شود با سرعت بیشتری دنبال شود.
وی افزود : بررسی وضعیت موجود و پیگیری در تسریع ادامه عملیات اجرایی این پروژه از مهمترین اهداف این بازدید است.
محبوبی ادامه داد : وجود پایانه مرزی اینچه برون و ایستگاه راه آهن بین المللی و قرارگرفتن منطقه آزاد و بندر خشک اینچه برون اهمیت احداث این محور را دوچندان می کند.
این مقام مسئول اظهار داشت: 20 کیلومتر از این مسیر بازگشایی و در نظر است بااعتبار مصوب 98 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی در سالجای6 کیلومتر آن آسفالت و بخشی از مسیر آزاد سازی و عملیات زیر سازی صورت گیرد و دراین رابطه قرار داد نیز منعقد گردیده است.
مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان : طول این پروژه را 56 کیلومتر اعلام و افزود در صورت پایان عملیات اجرایی آن 26 کیلومتر از طول محور حال حاضر گنبد – اینچه برون کاهش خواهد یافت.
پیشتر مدیر کل راه و شهرسازی گلستان کل اعتبار مورد نیاز پروژه بالغ بر ۶۰۰میلیارد ریال عنوان کرده بود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز