امروز : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۱,۷۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

گلستان - آزادی ۵ زندانی بدهکار مالی و مهریه با کمک بانوان ورزشکار گلستانیگلستانتورکمن نیوز نمایندگی ستاد مردمی دیه استان گلستان، خبر از آزادی ۵ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد (۲نفر زندانی محکوم به پرداخت مهریه و ۳ نفر زندانی بدهکار مالی) داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   از ادره کل زندان گلستان، بانوان مربی ورزش شهر گرگان در جلسه ای که با حضور وسکوئی مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان و گزمه مسئول اموراداری این ستاد برگزار شد با اهدای کمک های نقدی خود آزادی تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد شدند، سپس با تلاش کارکنان ستاد دیه و شورای حل اختلاف شعبه بیست و یک استان، جلسات صلح و سازش با شکات برگزار شد و برای پنج پرونده مزبور بیش از ۹۰ % طلب خود را گذشت نمودند.

معاون اداری و مالی اداره کل زندانهای استان گلستان، اظهار کرد: برای آزادی پنج نفر از زندانیان جرائم غیر عمد، بعد از گذشت شکات حدود ۳۳ میلیون تومان نیاز بود که مبلغ ۱۶ میلیون تومان آن را بانوان خیر از محل درآمدهای تدریس خود پرداخت نمودند و الباقی آن نیز از محل کمک های خیرین پرداخت شد که منجر به آزادی ۵ زندانی گردید.

وحید وسکوئی، در ادامه گفت: در حال حاضر بیش از ۳۰۰ زندانی جرائم غیر عمد در زندان های استان گلستان محبوس هستند که نیازمند کمک های خیرین و انسان های نوع دوست می باشند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز