گنبدکاووس نیروی انتظامی 300x218 - آرامش و امنیت گنبدکاووس مدیون تلاش‌ها و صلایت و اقتدار نیروی انتظامی استترکمن نیوز:  معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: ‍آرامش و امنیت شهرستان گنبد کاووس مدیون تلاشها و صلایت و اقتدار نیروی انتظامی است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالقدیر کریمی در نشست مشترک با فرماندهان انتظامی این شهرستان با تبریک به فرا رسیدن ماه ربیع الاول و گرامیداشت هفته انتظامی از تلاشها و زحمات انتظامی در برقراری امنیت و آرامش در گنبدکاووس قدردانی کرد و گفت: آحاد مردم شهرستان آرامش و امنیت موجود را که حاصل تلاش نیروی انتظامی حس می کنند امنیت پایدار در استان و کشور باعث افتخار ماست و نیروی انتظامی در جایگاه شورای تامین برقرار کننده امنیت پایدار است.

وی با اشاره به تلاش نیروهای انتظامی در سیل اخیر و بحران کرونا اظهار داشت: در موج اول کرونا نیروی انتظامی با اعمال محدودیتهای ترافیکی و فاصله گذاری اجتماعی از شیوع بیشتر بیماری کرونا جلوگیری کرد.

کریمی اقتدار و مردمداری نیروی انتظامی را در موج اول کرونا و کنترل ورودی های شهر ستود و افزود: و با نظم و انضباط و صلابت و اقتدار و مردمداری موج اول کرونا را مدیریت کردند.

فرماندار ویژه گنبدکاووس خاطر نشان کرد: وحدت و تعامل اعضای شورای تامین گنبدکاووس که موجب احساس امنیت و آرامش خاطر مردم شده است می تواند الگویی برای تمامی استان باشد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۶

۲۹ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

84542

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک