ترکمن نیوز: رئیس آتش نشانی گنبدکاووس گفت: آتش نشانی‌های شرق گلستان و روستاهای زیرمجموعه از لحاظ امکانات و تجهیزات تقویت می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سید سجاد حسینی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: روز گذشته (۲۸ بهمن۱۳۹۹) تریلی حامل سوخت در مسیر مراوه‌تپه نزدیکی دوراهی روستای چنارلی واژگون و دچار نشت بنزین شد.

وی بیان داشت: مامورین آتش نشانی طی تماس مردمی با سامانه تلفنی ۱۱۲ سریعا از دهیاری‌ها و شهرهای همجوار به محل حادثه اعزام و با حضور به موقع با اجرای عملیات ایمن سازی محل و مسدود کردن محور کلاله به مراوه‌تپه از بروز خسارات بیشتر پیشگیری نمودند.

حسینی تصریح کرد: حضور به موقع دهیاری روستای عرب قره حاجی در کنار سایر آتش نشانی‌های شهرها و روستاهای مجاور از اهمیت ویژه‌ای در این حادثه برخوردار بود.

وی گفت: لازم به ذکر است که این آتش نشانی در سال‌های گذشته طی دو مرحله با حضور در آتش نشانی گنبدکاووس به صورت تئوری و عملی با برگزاری کلاس‌های آموزشی همچنین مانور آتش نشان‌ها و اقدامات پیشگیرانه و دفع خطر به این آتش نشان‌ها ارائه شده است.

حسینی افزود: این دوره‌ها برای دهیاری‌های شرق استان گلستان که دارای ماشین آتش نشانی هستند توسط اداره کل امور روستایی استانداری گلستان توسط سازمان آتش نشانی گنبدکاووس برگزار شد.

رئیس سازمان آتش نشانی گنبدکاووس همچنین اظهار داشت: در پی حادثه روز گذشته آتش نشان‌ها و مسئولین شهرستان مراوه تپه در جهت اجرای عملیات ایمن سازی با آتش نشانی شهرستان گنبدکاووس ارتباط تلفنی داشته و راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان دریافت نمودند.

وی بیان داشت: درنهایت با ایمن سازی محل، تثبیت وضعیت تریلی و رفع خطرات احتمالی عملیات انتقال ساعت ۲۱:۳۰ به پایان رسید همچنین این حادثه یک مصدوم داشته که به صورت سرپایی مداوا شد.

گزارش از: آرزو بسیا

خبرنگار ترکمن نیوز در استان گلستان

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۲۱

۲۹ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

90413

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک