سوزی کلینیک 300x185 - آتش سوزی و انفجار در مرکز درمانی سینا اطهر تهرانترکمن نیوز: در پی انفجار در کلینیک سینای اطهر در محدوده تجریش در شمال تهران، ساکنان صدای انفجار مهیبی را شنیدند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سه شنبه ۱۰ تیر در کلینیک درمانی سینا اطهر واقع در خیابان شریعتی، پایین‌تر از میدان قدس تهران آتش سوزی و انفجار رخ داد که ساختمان این درمانگاه آسیب جدی دید. در این حادثه تعدادی مجروح و کشته شدند. به احتمال زیاد این حادثه بر اثر نشت گاز رخ داده است.

انفجار و آتش‌سوزی بزرگ در کلینیک سینا اطهر واقع در خیابان شریعتی تهران دست کم ۱۹ کشته و ۱۴ مصدوم برجای گذاشت.

مقام‌های اورژانس کشور می گویند، حادثه آتش‌سوزی و انفجار ساعت ۲۰ و ۴۶ دقیقه در کلینیک درمانی سینا اطهر به وقوع پیوست و ١۵ زن و چهار مرد بر اثر این حادثه جان خود را از دست دادند.

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کلینیک سینا اطهر مرکز پزشکی هسته‌ای نبود و این مرکز یک دی‌کلینیک محسوب می‌شود که دارای پنج طبقه است.

ایرج حریرچی در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به اینکه علت حادثه در دست بررسی است، بیان کرد: دی کلینیک سینا اطهر یک مرکز دندانپزشکی و تصویربرداری است و برخی اعمال جراحی سبک در آن انجام می‌شد.

وی همچنین اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر وجود مواد رادیواکتیو در محل حادثه را هم تکذیب کرد و افزود: در این کلینیک رادیولوژی معمولی دایر بوده است.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۱

۱۱ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78159

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک