امروز : جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    82596

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    3:29 | ۲۳ شهریور ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

تکریم و معارفه مدیران استاندارد گلستان 300x300 - آئین تکریم و معارفه مدیران استاندارد گلستان برگزار شدترکمن نیوز:  آئین تکریم محمود فرمانی و معارفه رضا دهدشتی زاده، مدیران کل سابق و جدید استاندارد گلستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  این مراسم، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در محل سالن خلیج‌فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، با حضور معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد ایران، مشاور ر‌‌‌ییس سازمان‌ ملی استاندارد ایران، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی، مدیران عامل واحدهای تولیدی و خدماتی و مدیران کنترل کیفیت گلستان برگزار شد.

محمود فرمانی در این مراسم با ارائه گزارش عملکرد ۵ ساله خود، دستاوردهای استاندارد گلستان را مرهون مشارکت، همدلی و همراهی تمامی کارکنان استاندارد گلستان دانست.

استاندار گلستان نیز با ارسال پیامی، از تلاش همکاران استاندارد تقدیر کرد و این تلاشها را موجب ارتقاء سطح کیفیت تولیدات استان دانست و اظهار امیدواری کرد مدیرکل جدید استاندارد گلستان نیز، در جهت تقویت قابلیت های استان گلستان، موثر عمل کند.

 

در ادامه معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد ایران بر تخصص گرایی در سازمان ملی استاندارد تاکید کرد و گفت: سازمان استاندارد در سالهای اخیر، تحولات چشمگیری را تجربه کرده است.

حمید اشتری، حضور استاندارد ایران را در عرصه های بین المللی، حضوری قابل توجه و مثبت ارزیابی کرد و توسعه این جایگاه را در بهره گیری از متخصصان در انتصابها و نقشهای کلیدی استاندارد دانست.

وی در ادامه از زحمات محمود فرمانی قدردانی کرد و او را یکی از سرمایه های متخصص استاندارد خطاب و اظهار امیدواری کرد او در ادامه نیز موفق و تاثیرگذار عمل نماید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان نیز با حضور در این مراسم و تقدیر از زحمات مدیرکل سابق استاندارد گلستان، این استان را برخوردار از ظرفیت های قابل توجهی دانست و گفت: گندم و مرغ، تولیدات اساسی استان هستند و در استان گلستان، هزار واحد مرغداری وجود دارد که مرغ استان تهران را نیز تامین می کند.

میرمحمد غراوی، استان گلستان را ترکیب زیبایی از قومیت های مختلف کشور دانست و گفت: این استان با یک میلیون و نهصدهزار نفر جمعیت، دومین جمعیت روستایی در کشور را در خود جای داده که در برنامه ریزی می بایست مد نظر قرار گیرد.

در پایان به پاس خدمات محمود فرمانی، پیام تقدیر رئیس سازمان ملی استاندارد ایران و نیز استاندار گلستان، قرا‌‌ئت و هدایایی از طرف کارکنان استاندارد گلستان به وی اهدا شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز