تورکمن نیوز - اخبار انتخابات مرحله دوم استانهای کشور: نتایج غیررسمی از شمارش اولیه آراء دومین مرحله انتخابات مجلس دهم با برگزاری انتخابات در ۵۵ حوزه انتخابیه در ۲۱ استان کشور مشخص شد.
به گزارش سایت خبری تحلیلی ترکمن نیوز، مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح امروز در 15 هزار و 350 شعبه در 21 استان کشور و 55 حوزه انتخابیه برای تعیین تکلیف 68 کرسی بهارستان برگزار شد.
بر این اساس نتایج غیررسمی شمارش اولیه آراء دومین مرحله انتخابات مجلس دهم به شرح ذیل است:
استان آذربایجانشرقی
حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو:
حوزه انتخابیه مراغه و عجبشیر:
حوزه انتخابیه مرند و جلفا:
حوزه انتخابیه اهر و هریس:
حوزه انتخابیه سراب:
حوزه انتخابیه شبستر:
استان آذربایجانغربی
حوزه انتخابیه ارومیه: روحالله حضرتپور، هادی بهاری
حوزه انتخابیه سلماس:
حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهیندژ و تکاب:
استان اردبیل
حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر:
حوزه انتخابیه پارسآباد و بیلهسوار:
استان اصفهان
حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی
حوزه انتخابیه سمیرم:
استان ایلام
حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: سلام امینی، جلال میرزایی
حوزه انتخابیه دهلران، درهشهر و آبدانان: شادمهر کاظمزاده
استان تهران
حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه:
حوزه انتخابیه رباطکریم و بهارستان: حجتالاسلام نوروزی
حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد:
استان چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی
حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی
استان خراسانرضوی
حوزه انتخابیه تربتحیدریه و مهولات: سعید باستانی
استان خوزستان
حوزه انتخابیه اهواز:
حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی
حوزه انتخابیه ایذه و باغملک: سیدهادی طباطبایی
حوزه انتخابیه بهبهان: محمود ضرغامی
حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا:
حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه:
استان زنجان
حوزه انتخابیه زنجان و طارم:
حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمدرضا خانمحمدی
حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی
استان فارس
حوزه انتخابیه شیراز:
حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی
حوزه انتخابیه داراب:
حوزه انتخابیه نیریز و استهبان:
استان کردستان
حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: احسن علوی
حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی
استان کرمانشاه
حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری
حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینیکیا
استان گلستان
حوزه انتخابیه گرگان و آققلا: سیدعلی طاهری، نبی هزارجریبی
حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلیپور
حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوهتپه و گالیکش: سید نجیب حسینی
استان گیلان
حوزه انتخابیه رشت:
حوزه انتخابیه رودبار:
استان لرستان
حوزه انتخابیه بروجرد: علاءالدین بروجردی، عباس گودرزی
حوزه انتخابیه خرمآباد و دوره: محمد بیرانوند، محمدرضا ملکشاهی راد
حوزه انتخابیه دورود و ازنا: حسین گودرزی
استان مازندران
حوزه انتخابیه قائمشهر: سید علیادیانیراد
حوزه انتخابیه بابل: حسین نیازآذری
استان مرکزی
حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی
حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری
حوزه انتخابیه شازند:
استان هرمزگان
حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش:
استان همدان
حوزه انتخابیه رزن:
حوزه انتخابیه ملایر:
استان یزد
حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق:
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
نظرات منتشر شده مخاطبین به منزله تایید یا رد آن توسط تورکمننیوز نیست و تنها در جهت رعایت حقوق نظر دهندگان انتشار مییابد.