TurkmensNews Telegram TN

Nilkooh Banner

ادامه مطلب...

شعار توسعه متوازن شورای اسلامی شهر و شهرداری گنبد کاووس را گرامی می‌داریم
گزارش ویژه -تورکمن‌نیوز- در آستانه فرارسیدن یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین عیدهای مذهبی مسلمانان جهان (عید سعید قربان) در بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر استان گلستان شهر زیبا و تاریخی گنبد کاووس هستیم.

ادامه مطلب...گزارش ویژه-تورکمن نیوز- طی نشست شورای آموزشی زبان و ادبیات ترکمنی پروفسور علی اکبر رجبی رئیس دانشگاه شمس گنبدکاووس ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه بیان داشتند:

ادامه مطلب...گزارش ویژه - تورکمن نیوز - شهرستان گنبد کاووس به لحاظ ظرفیت بالای تولید مرغ و جوجه در استان گلستان به قطب تولید این محصول ضروری در کشور تبدیل شده است, اما این قشر زحمت کش بر اثر بی مهری ها و عدم رسیدگی و حمایت اخیرا دچار رکود و مسائل و مشکلات عدیده شده است و اعضای هیات مدیره اتحادیه مرغداران این شهرستان از طرف تولید کنندگان طی بیانیه ای از نماینده مردم شهرستان گنبد کاووس و بخش داشلی برون درخواست رسیدگی کردند.

ادامه مطلب...معرفی شخصیت‌های اجتماعی معاصر - تورکمن‌نیوز: هر فردی با توانایی‌ها و استعدادهایی به دنیا می‌آید و در گذر زمان با ایجاد بستر مکانی بالقوه تبدیل به نخبه شده و با برجسته شدن توانمندی‌های فردی کارهای مهم و چشمگیری در جامعه به انجام می‌رساند.

ادامه مطلب...اخبار فرهنگی - تورکمن‌نیوز - بینیانگذار و رئیس دانشگاه شمس گنبد کاووس در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران و اصحاب رسانه از اخذ مجوز راه‌اندازی دو واحد تدریس زبان و ادبیات ترکمنی توسط ایشان برای اولین بار در کشور خبر داد.

ادامه مطلب...

گزارش ویژه - ترکمن‌نیوز: مدیر بازارچه موتورسیکلت گفت: همزمان با فصل گرما و بازار داغ موتورسیکلت اولین بازار تخصصی خرید و فروش موتور سیکلت و لوازم یدکی در شهرستان گنبد کاووس راه‌اندازی شد.

ادامه مطلب...گزارش ویژه-تورکمن‌نیوز: شعبه شرکت  بیمه دانا در شهرستان گنبد کاووس، با حضور مدیر عامل شرکت بیمه دانا و رئیس هیت مدیره و جمعی از مسئولین استان و شهرستان افتتاح شد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram