ادامه مطلب...بندرترکمن‌-تورکمن‌نیوز- رئیس هلال احمر بندرترکمن با حضور درمحل کار امامان جمعه اهل سنت بندرترکمن و امام جمعه روستای نیازآباد از همکاری آنان در اجرای جمع‌آوری کمک برای مسلمانان میانمار قدردانی کرد.

ادامه مطلب...اخبار بندر تركمن- توركمن‌نيوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی بندرترکمن از کشف یک قطعه فیل ماهی قاچاق ازمخفیگاه صیادان غیرمجاز درغرب استان گلستان خبر داد و گفت در این پیوند دو نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن-تورکمن‌نیوز- مدیر بنیاد مسکن شهرستانهای بندرترکمن و گمیشان گفت: پروژه‌های عمرانی هفته دولت روستاهای بندرترکمن با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد و 180 میلیون ریال آماده بهره‌برداری شد.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن-تورکمن‌نیوز- امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه دشمنان از وحدت مذاهب اسلامی هراس دارند، گفت: امنیت حاصل در مرزهای کشور حاصل مجاهدت مرزبانان و وحدت بین مردم شیعه و سنی کشور و استان گلستان است.

ادامه مطلب...اخبار بندر تركمن- توركمن‌نيوز: رییس جمعیت هلال احمر بندرترکمن گفت که با پیگیری های چندین ساله، مجوز ایجاد پایگاه دائمی امداد و نجات ساحلی در این شهرستان از توابع استان گلستان صادر شد.

ادامه مطلب...برای تردد خیابان عدالت 5 به سمت بیمارستان شهید گل انجام شود ؛ احداث پل عابر پیاده برای رفت و آمد اهالی و دانش آموزان بندرترکمن  
اخبار بندرترکمن  - تورکمن‌نیوز - احداث پل های عابر پیاده در خیابان ها و معابر پرتردد برای رفاه حال مردم یک ضرورت انکارناپذیراست و دلیل اصلی ایجاد پل‌های عابر پیاده افزایش ایمنی عبور و مرور عابران پیاده است.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن-تورکمن‌نیوز-  راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همزمان با سراسر کشور در شهرستان کردکوی، بندرگز، گمیشان و بندرترکمن واقع در غرب استان گلستان با حضور اقشار مختلف مردم روزه دار برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن-تورکمن‌نیوز- امام جمعه اهل سنت بندرترکمن با محکوم کردن حملات تروریستی در تهران گفت: این حرکت عملی بزدلانه، غیراسلامی و غیرانسانی از سوی نوکران دشمنان ملت با بصیرت ایران بود.

ادامه مطلب...اخبار بندر ترکمن-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان بندرترکمن گفت: پروژه ملی زهکشی اراضی کشاورزی استان گلستان امسال در مجموع در ۲۲ هزار هکتار از اراضی اجرا می‌شود که باید کشاورزان در اجرای این طرح همکاری داشته باشند.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن-تورکمن‌نیوز- معاون فرماندار بندرترکمن گفت که تحویل محصول برداشت شده ازحدود 20 هزار هکتار گندمزار این شهرستان به 4 مرکز خرید تضمینی آغاز شده و پیش بینی تولید 49 هزار تن گندم است.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌-تورکمن‌نیوز- در آستانه حلول ماه رمضان و در آخرین جمعه ماه شعبان ،امام جمعه جدید اهل سنت بندرترکمن در غرب استان گلستان معرفی شد.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن-تورکمن‌نیوز- آئین غبار روبی و تنظیف مساجد اهل تسنن و تشیع شهری و روستایی بندرترکمن در آستانه ماه مبارک رمضان با حضور مسئولان، اقشار مختلف مردم و هیات امنای مساجد برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌-تورکمن‌نیوز- بلوار شهیده «مرجان نازقلیچی» در بندرترکمن امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره‌برداری رسید.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌-تورکمن‌نیوز- جشنواره بزرگ امیدواران و پیاده‌روی خانوادگی در گرامی داشت سالروز میلاد حضرت علی اکبر (س) و روز جوان، عصر چهارشنبه در بندرترکمن از توابع استان گلستان و با حضور جمعی از مردم این شهرستان برگزار شد.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن - ترکمن‌نیوز: شهردار سابق شهر بندرترکمن به نحوه تبلیغات و سازندگی برخی از شوراها در سطح شهر انتقاد کرد.

ادامه مطلب...اخبار غرب گلستان - ترکمن‌نیوز: نماینده مردم شهرستانهای کردکوی، ترکمن، بندرگز و گُمیشان در مجلس شورای اسلامی گفت که طرح ساماندهی صیادان غیرمجاز گلستان از سوی نمایندگان استان پیگیری می‌شود.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن-تورکمن‌نیوز- کودکان بندرترکمن با کشیدن نقاشی با موضوع زمین پاک دوم اردیبهشت را گرامی داشته و از بزرگترها خواستند که با حفظ محیط زیست و خاک، هوای سالم و زندگی بدور از آلودگی های زیست محیطی را برای آنان فراهم کنند.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن - ترکمن‌نیوز:  عبدالحکیم فیروزی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در شهرستان بندرترکمن ۲۵۱ داوطلب برای شورای اسلامی شهر و روستاهای این شهرستان ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۵۰ داوطلب مربوط به شهربندرترکمن و ۲۰۱ نفر مربوط به روستاهای این شهرستان هستند.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن-تورکمن‌نیوز- با ماشینی شدن زندگی این روزها، چرخ کسب تنها ارابه‌‌ران بندرترکمن از حرکت ایستاده است.

ادامه مطلب...اخبار بندرترکمن‌ -تورکمن‌نیوز:  رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرترکمن از معدوم‎سازی 445 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف طی ایام نوروز در این شهرستان خبر داد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram