hemayesh vaghf resane 01تورکمن نیوز- اخبار اجتماعی: همایش بزرگ وقف و رسانه با حضور مسئولان استانی و همچنین رسانه های برتر این حوزه، در صداو سیمای مرکز گلستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تورکمن نیوز،  مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان در همایش وقف و رسانه که پیش از ظهر دوشنبه، در سالن اشراق صدا و سیما مرکز گلستان برگزار شد، گفت: طبق فرموده مقام معظم رهبری وقف یک نهاد ممتاز دینی است یعنی بین نهادهایی که در اسلام نام برده شده وقف جزو ممتازین به شمار می آید.

حجت الاسلام سید جواد رئوف سید نژاد در رابطه با سی و هشتمین دوره استانی  مسابقات قرآن کریم گفت: در سال ۹۰ تعداد متسابقین به هزار نفر هم نمی رسید اما امسال تعداد شرکت کنندگان به ۵۰ هزار نفر رسیده است.

وی افزود: این نشان دهنده این است که مردم ما چقدر تشنه معارف هستند و مسئولان باید به این موضوع بیش تر توجه داشته باشند.

حجت الاسلام رئوف سید نژاد تصریح کرد: امیدواریم در سطح کشوری و بین المللی حوزه وقف هم جزو رتبه های برتر باشیم.

در پایان اسامی نفرات برتر سی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به شرح زیرمعرفی شدند.

 

در بخش قرائت خواهران

نفر اول: فاطمه نصیری

نفر دوم: اعظم السادات مطهری

نفرسوم: راضیه اشکارگر

 

در بخش ترتیل

نفراول: فاطمه غریب آزادی

نفردوم: مریم هوشیار

نفرسوم: سمیه علم شاهی

 

در بخش حفظ پنج جزء قرآن کریم

نفراول: زبیده سلطانی یولمه

نفردوم: لطیفه تقی زاده

نفرسوم: سمیه جهانتیغ

 

در بخش حفظ ۱۰ جزء قرآن کریم

نفراول: اعظم صالح آبادی

نفردوم: فاطمه مسعودی

نفرسوم: معصومه راشکی

 

در بخش حفظ ۲۰ جزء قرآن کریم

نفر اول: سمیه تجری

نفر دوم: زهره تجری

نفر سوم: مریم فاضلی

 

در بخش حفظ کل قرآن کریم

نفر اول: سمانه زنگانه

نفردوم: زینب کیخا

نفر سوم: معصومه تجری

 

در بخش دعا خوانی

نفر اول: مریم هوشیار

نفر دوم: معصومه صاحبی

نفر سوم: راضیه اشکارگر

 

نفرات برتر قرائت برادران

نفر اول: یونس عرب گزی

نفر دوم: حامد خدابخش

نفر سوم: علی عظیمی

 

در بخش ترتیل

نفر اول: ادریس خوجملی

نفر دوم: محسن رعیت

نفر سوم: محمد مصطفی لو

 

در بخش حفظ پنج جزء قرآن کریم

نفر اول: سعید مهدی پور

نفر دوم: قاسم سرگلزایی

نفر سوم: موسی بصیری

 

در بخش حفظ۱۰ جزء از قرآن کریم

نفر اول: شهاب الدین خوجملی

نفر دوم: محمد حسن خلیلی

نفر سوم: حسین رامشی

 

در بخش حفظ ۲۰ جزء از قرآن کریم

نفر اول: سعید باراباهی

نفر دوم: محمدحسن خلیلی

نفر سوم: محمد محسنی

 

در بخش حفظ کل قرآن کریم

نفر اول: جواد شاهینی

نفر دوم: حامد روشنی

نفر سوم: صالح حبیب لی

 

در بخش اذان

نفر اول: مجتبی محمدی راد

نفر دوم: علی صالح المومنی

نفر سوم: یونس عرب گزی

 

در بخش دعا خوانی

نفر اول: امید سعیدی

نفر دوم: محمد تورجی فر

نفر سوم: جواد یوسفی

گفتنی است به ترتیب خبرگزاری های فارس، شبستان، مهر، ایرنا و سایت های محلی گلستان ما، زرین نامه و قابوس نامه در این برنامه تجلیل شدند./ مهر

مطالب مرتبط:

اسامی اعضای شورای اسلامی شهر مراوه تپه در شرق گلستان اعلام ش

برگزاری دومین دوره استارت‌آپ بازی‌های رایانه‌ای در استان گل

قیمت هر کیلو گوشت گوساله در بازار چند

هواپیمای atr72 در دو مسیر پروازی فرودگاه گرگان

امسال 9هزار و 856 پرونده در دادگستری گالیکش مختومه شد

مسابقات بین‌المللی کشتی سنتی گورش در گمیشان برگزار می‌شود

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می‌باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند.
نظرات منتشر شده مخاطبین به منزله تایید یا رد آن توسط تورکمن‌نیوز نیست و تنها در جهت رعایت حقوق نظر دهندگان انتشار می‌یابد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram