ReshidNafei01تورکمن نیوز – رشید نافعی: وقتی کامنت دوست دردمند عزیزمان جناب آقای علی جاذبی از خطه کوموش دپه را در پاره ای سایت‌ها دیدم نتوانستم بی تفاوت از کنار قضیه بگذرم چرا که ان بزرگوار به مسئه و دغدغه مهمی دست گذاشته بودند و به زعم اینجانب با زبان بی زبانی و به صورت غیر مستقیم در صداقت و دلسوزی کاندیداهای احتمالی نسبت به منافع جامعه  تشکیک کرده بودند و با این سوال که آیا کاندیداهای احتمالی  که داعیه  مردم سالاری دارند آیا فکری به حال منطقه خود خواهند کرد؟ و انتظار یک راهکاری و همگرایی آنها  به نفع منطقه  را داشتند.


 قبل از هر چیز این جانب اگر قابل باشیم و دستی بر آتش در حال شعله ور انتخابات به قول آن بزرگوار داشته باشیم به حساسیت  آن دوست مان احسنت میگویم و جانا سخن از زبان ما میگویی. و اینکه اشاره ای به کناره گیری جناب آقای فیروزی  از کاندیداتوری داشتند. در اینجا انصاف میبینم  از طریق این قلم قرینه این حرکت مردمسالارانه و معطوف به عقلانیت و واقع بینی فیروزی در وضعیت کنونی را در حوزه اقلا در مورد دوستمان  جناب اقای دکتر شیر محمدلی نیز اشاره داشته باشم و به هردو این بزرگوار دست مریزاد میگویم . چونکه درختی کاشتند و آبیاریش با بازماندگان در صحنه خواهد بود.


جناب آقای جاذبی  از طریق این قلم به جنابعالی و مردم عزیزم اعلام می‌دارم  علت این که اینجانب تاکنون نیز در اعلام حضور یا عدم حضورم در انتخابات درنگ نموده‌ام صرفا به خاطر دغدغه های شبیه به این دغدغهای شما بوده است و گرنه به قول دوستان فارسمان سنگ مفت گنجشک مفت . و اعتقاد دارم تا یک جریان فکری برخواسته از بطن مردم  مثل دوران زنده یاد و استاد سیاست  دکتر عظیم گل در منطقه شکل نگیرد کار ما بیخ خواهد خورد  و اعتقاد دارم یکی از مولفه های که میتواند اتحاد و همدلی بین کاندیداها را شکل بدهد این است  افکار و مرام سیاسی و اجتماعی کاندیداها باید مشخص شود و گرنه هرکس به فراخور فردی و طایفه و مالی چه فارس و ترکمن از وزن سیاسی و آرا برخوردار خواهد گردید که چنین انتخابی نیز هیچ  وقت برایند خواسته های جمعی نبوده و آن منتخب احتمالی نیز بعد از نمایندگی  صرفا در کسب رضایت فردی و حمایت‌های طایفه ای و مالی رای دهندگانش خواهد بود  متاسفانه در آن حوزه محل زندگی جنابعالی احساسم بر این است سطح نمایندگی فعلی به این چیزها تنزل پیدا کرده است.  


و از منظر احساس فقدان چنیین واقعیتی با اعلام کاندیداتوری از دوستان همفکرم در طی رایزنی‌هایم می‌خواستم قبل از کاندیداتوری به عنوان مصداق خود جریان را باید ایجاد میکردیم  بعد مصداقش.ولی همچنان امیدوارم  رینگ حلقه مفقوده مذکور در جایی کامل شود.


 در پایان نگارنده این سطور با ادعای ثابت نشده  درد مردم و صداقت و پایبندی به آرمان‌های منطقه اعلام می‌دارم از هرگونه مکانیزم و راهکاری با شاخص‌ها و پارادایم‌های تعریفی از جانب افرادی مثل جنابعالی و دلسوزان جامعه جهت  برآوردن همگرایی و همدلی مورد انتظار در آن حوزه یا حوزه آق‌قلا آمادگی کامل دارم  چون خدمت  می‌تواند قبل از رفتن به مجلس نیز می‌تواند اسم خدمت بگیرد و پیشنهاد میکنم  تدابری اندیشیده شود تا مناظره هایی برگزار گردد تا احیانا خدای ناکرده خود کاندیداها به یک جمع بندی نتوانند برسند بگذاریم افکار عمومی پیشاپیش به یک جمع بندی برسد.  پس بسم الله
هرکیم سوزین بیلیب آتسا
خیر ایش اوچون چیقیب گیتسه
یاغشی بیر ایشه باش قاتسا
سیز اوندان قالیجی بولمانگ

مطالب مرتبط:

برگزاری مراسم غبار روبي و عطر افشاني در گلزار شهدا گنبدكاووس

عشایر گلستان ۵ هزار تن گوشت قرمز و ۱۴ هزار تن شیر تولید می‌ک

23 کیلوگرم انواع مخدر در گنبدکاووس کشف شد/ 21 مرحله طرح مقاب

یک نوشیدنی فوق العاده برای رفع خواب آلودگی صبحگاهی

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان: گلستان به ۳۰۰مدرسه جدید نیاز د

فروریختن یک ساختمان بلندمرتبه دیگر به دلیل آتش‌سوزی ، در چهل

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می‌باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند.
نظرات منتشر شده مخاطبین به منزله تایید یا رد آن توسط تورکمن‌نیوز نیست و تنها در جهت رعایت حقوق نظر دهندگان انتشار می‌یابد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram