ادامه مطلب...حوادث-ترکمن نیوز-  سرپرست هنگ مرزی اترک گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در جاده تنگلی-آق قلا سرنشین خودرو جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب...حوادث-ترکمن نیوز-  رییس پلیس راه گنبدکاووس - مراوه تپه درشرق استان گلستان از وقوع یک فقره تصادف رانندگی در جاده گنبد به حاجی قوشان خبر داد و گفت: براثر این سانحه دو نفر مصدوم شدند و یکی از خودروها نیز آتش گرفت.

ادامه مطلب...حوادث-ایتنانیوز-   فرمانده منطقه انتظامی گالیکش از مرگ اتفاقی برادر خردسال به دست برادرش خبر داد.

ادامه مطلب...حوادث-ترکمن نیوز-  سرپرست فرماندهی هنگ مرزی اترک گلستان گفت: بر اثر  وقوع یک فقره تصادف رانندگی درجاده تنگلی - آق قلا در منطقه مرزی گنبدکاووس پنج سرنشین این دو خودرو مصدوم شدند.

ادامه مطلب...حوادث-ایتنانیوز- ‌‎رییس پلیس راه راهور ناجا جزئیات جدید واژگونی اتوبوس ولوو در محور سوادکوه را اعلام کرد.

ادامه مطلب...حوادث-ترکمن نیوز-  سقوط یک دستگاه اتوبوس تهران به استان گلستان در منطقه دوگل جاده سوادکوه از توابع استان مازندران 13 کشته و 18 مجروح برجا گذاشت.

ادامه مطلب...حوادث-ترکمن نیوز-  سرپرست فرماندهی هنگ مرزی اترک گلستان گفت: براثر سانحه رانندگی بین دو دستگاه کامیونت و پراید دربخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس یک نفر کشته و پنج نفر مصدوم شدند.

ادامه مطلب...حوادث-ترکمن نیوز-  فرمانده پلیس راه سه راهی بدراق ازتوابع بخش مرکزی گنبدکاووس گفت: در سانحه رانندگی بین سمند و پژو در جاده سلطانعلی تقاطع ساری بخش این شهرستان هشت نفر از سرنشینان دو خودرو مصدوم شدند.

ادامه مطلب...حوادث-ترکمن نیوز-  خودرو سواری پراید واژگون شد.

ادامه مطلب...حوادث-ترکمن نیوز-  شعله‌های آتش در جنگل ابر به دلیلی نامعلوم در حال پیشروی است و نیروهای امدادی در ‏منطقه حاضر و درصدد اطفای حریق هستند.

ادامه مطلب...حوادث-ترکمن نیوز-   سرپرست فرماندهی هنگ مرزی اترک گلستان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی وانت مزدا در منطقه مرزی گنبدکاووس، یک نفر کشته و یک نفر نیز مصدوم شد.

ادامه مطلب...حوادث-تورکمن‌نیوز- زلزله‌ای به بزرگی 2.3 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 20 و 32 دقیقه و 18 ثانیه شامگاه یکشنبه حوالی انبار الوم از توابع شهرستان آق‌قلا واقع در شمال استان گلستان را لرزاند.

ادامه مطلب...حوادث-تورکمن‌نیوز- یک دانشجوی حقوق دانشگاه شهید بهشتی تهران در داخل دانشگاه خودکشی کرد.

ادامه مطلب...حوادث-تورکمن‌نیوز- جانشین پلیس راهور شهرستان آزادشهر گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه وانت مزدا به تیر برق در کمربندی آزادشهر حدفاصل میدان امام علی(ع) تا میدان جمهوری (فلکه الله) یک سرنشین این خودرو جان باخت و راننده نیز مصدوم و روانه بیمارستان شد.

ادامه مطلب...حوادث-ایتنانیوز-   سرپرست فرماندهی هنگ مرزی اترک استان گلستان گفت: واژگونی یک دستگاه کامیون بنز خاور در جاده مرزی کرند – داشلی برون منجر به فوت راننده آن در صحنه حادثه شد.

ادامه مطلب...حوادث-تورکمن‌نیوز- برخورد زنجیره‌ای پنج دستگاه خودرو در محور گرگان به علی‌آباد کتول سه مصدوم برجای گذاشت.

ادامه مطلب...حوادث-تورکمن‌نیوز-  انحراف به چپ یکی از خودرو‌های سواری باعث تصادف شاخ به شاخ و مرگ چهار نفر از سرنشینان شد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث-ایتنانیوز-  سرپرست هنگ مرزی اترک استان گلستان از وقوع یک فقره تصادف در جاده مرزی سه راهی داشلی برون به سمت اینچه برون بین یک دستگاه خودرو سمند و یک دستگاه موتور سیکلت خبر داد و گفت در این سانحه راکب موتور در صحنه تصادف جان خود را از دست داد.

ادامه مطلب...اخبار حوادث- توركمن‌نيوز: وزیر منابع آب در هند اعلام کرد که موش ها با ایجاد حفره در سدها باعث بروز سیلاب شده اند.

ادامه مطلب...اخبار حوادث- تورکمن نیوز:  فرمانده انتظامی آزادشهر در شرق استان گلستان از یک فقره قتل با اسلحه شکاری در این شهرستان خبر داد و گفت: علت این حادثه اختلاف لفظی بر سر دروی محصول بوده است.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram