ادامه مطلب...آق قلا-ترکمن نیوز-  مدیرعامل مزرعه نمونه آق قلا گفت: 9 مزرعه تولید مرغ گوشتی و مادر داریم که ظرفیت یک میلیون و 200 هزار قطعه را دارا هستند.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا-ایتنانیوز-  فرماندار شهرستان آق‌قلا امروز صبح در بازدید از پیست سوارکاری شهرستان آق‌قلا  گفت: به دنبال تکمیل بیمارستان اسب ملی در آق‌قلا هستیم برای اجرای آن امسال ۳ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده تا از این ظرفیت برای جذب و کمک به سوارکاری استفاده کنیم.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز-  فرماندار شهرستان آق‌قلا گفت: ۱۲۵ پروژه با اعتبار ۱۶۷ میلیارد تومان امروز به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار گلستان در شهرستان آق‌قلا افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان آق‌قلا با اشاره به افزایش۷۸ درصدی اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای این شهرستان گفت: امسال ۳۶ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان آق‌قلا اختصاص یافته است.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- این نکته را نباید فراموش کرد که برخی از زیباسازی‌ها حداقل انتظارات شهروندان می‌باشد که می‌بایست از طرف متولیان امر به آن توجه کرد.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا-تورکمن‌نیوز- پروژه تعریض پل شهید باهنر آق‌قلا چند سالی است که در حال انجام بوده و این روزها مراحل پایانی خود را سپری می‌کند.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان آق‌قلا با اشاره به اینکه از هر 22 مورد ازدواج در این شهرستان تنها یک مورد منجر به طلاق می‌شود، گفت: این میزان در میانگین کشوری به ازای هر 5 ازدواج، یک مورد طلاق است.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا- توركمن‌نيوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آق قلا گفت: در یکصد روز نخست سال 96 تعداد 738 دستگاه موتورسیکلت متخلف را در این شهرستان کشف و توقیف شد که 50 دستگاه موتور سرقتی بود.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا- توركمن‌نيوز: مسئول اورژانس 115 شهرستان آق قلا گفت: روز گذشته بر اثر انفجار کپسول گاز در منزل مسکونی در آق قلا دو نفر به شدت دچار سوختگی شدند.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا- توركمن‌نيوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آق قلا گفت: مامورین یگان امداد انتظامی شهرستان در بازرسی از یک وانت موفق به کشف 70 هزار قلم دارو و مکمل غیرمجاز انسانی و دامی شدند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز: زمین لرزه ای به بزرگی 3.7 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 12 و چهار دقیقه و 17 ثانیه ظهر سه شنبه شهر انبارالوم از توابع شهرستان آق قلا واقع در شمال استان گلستان را تکان داد.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان آق‌قلا، گفت: این شهرستان از آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی پرشور و خلق حماسه‌ای جدید که با حضور و مشارکت حداکثری مردم همیشه در صحنه و انقلابی همراه باشد برخوردار است.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- ساخت مرکز سلامت شماره یک شهر آق‌قلا واقع در شمال استان گلستان با اعتبار 15 میلیارد ریال و با مشارکت نیکوکاران آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز-  دو میلیارد ریال اعتبار برای مرمت پل تاریخی هشتصد ساله آق قلا اختصاص یافت.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- معاونت اجتماعی انتظامی آق‌قلا از کشف دو محموله قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این کالاهای قاچاق شامل ظروف کریستال و آرد است.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا- تورکمن نیوز:  فرماندار شهرستان آق قلا از احداث اولین مرکز تشخیص بیماری های اسب کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: ساخت این مرکز با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا- تورکمن نیوز:  10 غرفه در دهکده سلامت شهرستان آق قلا ایجاد خواهد شد .

ادامه مطلب...اخبار آق قلا-تورکمن‌نیوز-  معاونت اجتماعی ناحیه انتظامی آق قلا گفت: با تلاش مامورین انتظامی شهرستان 4تن و 100کیلوگرم ماهی قاچاق از متخلفان کشف و ضبط شد.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا- ترکمن‌نیوز:  شهردار آق‎قلا از احداث کمربندی در بخش شرقی شهرستان آق‎قلا خبر داد و گفت: تملک حدود 50 درصد از اراضی انجام شده است و در صورت توافق با مالکان اراضی این پروژه آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا-تورکمن‌نیوز:  فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۳۰ فقره سرقت موتورسیکلت و دیگر سرقت‌ها خبر داد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner ArzanSara

Banner001

Irandokht

Berenj Jahed

bamdad3

English Lerner

Type Daneshjoei2

 Amlak istanbul

 

NewsGonbad Log

 

Kanal Telgeram