ادامه مطلب...آق قلا-ترکمن نیوز-  مدیرعامل مزرعه نمونه آق قلا گفت: 9 مزرعه تولید مرغ گوشتی و مادر داریم که ظرفیت یک میلیون و 200 هزار قطعه را دارا هستند.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا-ایتنانیوز-  فرماندار شهرستان آق‌قلا امروز صبح در بازدید از پیست سوارکاری شهرستان آق‌قلا  گفت: به دنبال تکمیل بیمارستان اسب ملی در آق‌قلا هستیم برای اجرای آن امسال ۳ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده تا از این ظرفیت برای جذب و کمک به سوارکاری استفاده کنیم.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز-  فرماندار شهرستان آق‌قلا گفت: ۱۲۵ پروژه با اعتبار ۱۶۷ میلیارد تومان امروز به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار گلستان در شهرستان آق‌قلا افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان آق‌قلا با اشاره به افزایش۷۸ درصدی اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای این شهرستان گفت: امسال ۳۶ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان آق‌قلا اختصاص یافته است.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- این نکته را نباید فراموش کرد که برخی از زیباسازی‌ها حداقل انتظارات شهروندان می‌باشد که می‌بایست از طرف متولیان امر به آن توجه کرد.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا-تورکمن‌نیوز- پروژه تعریض پل شهید باهنر آق‌قلا چند سالی است که در حال انجام بوده و این روزها مراحل پایانی خود را سپری می‌کند.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان آق‌قلا با اشاره به اینکه از هر 22 مورد ازدواج در این شهرستان تنها یک مورد منجر به طلاق می‌شود، گفت: این میزان در میانگین کشوری به ازای هر 5 ازدواج، یک مورد طلاق است.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا- توركمن‌نيوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آق قلا گفت: در یکصد روز نخست سال 96 تعداد 738 دستگاه موتورسیکلت متخلف را در این شهرستان کشف و توقیف شد که 50 دستگاه موتور سرقتی بود.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا- توركمن‌نيوز: مسئول اورژانس 115 شهرستان آق قلا گفت: روز گذشته بر اثر انفجار کپسول گاز در منزل مسکونی در آق قلا دو نفر به شدت دچار سوختگی شدند.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا- توركمن‌نيوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آق قلا گفت: مامورین یگان امداد انتظامی شهرستان در بازرسی از یک وانت موفق به کشف 70 هزار قلم دارو و مکمل غیرمجاز انسانی و دامی شدند.

ادامه مطلب...اخبار گلستان- تورکمن نیوز: زمین لرزه ای به بزرگی 3.7 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 12 و چهار دقیقه و 17 ثانیه ظهر سه شنبه شهر انبارالوم از توابع شهرستان آق قلا واقع در شمال استان گلستان را تکان داد.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- فرماندار شهرستان آق‌قلا، گفت: این شهرستان از آمادگی کامل برای برگزاری انتخاباتی پرشور و خلق حماسه‌ای جدید که با حضور و مشارکت حداکثری مردم همیشه در صحنه و انقلابی همراه باشد برخوردار است.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- ساخت مرکز سلامت شماره یک شهر آق‌قلا واقع در شمال استان گلستان با اعتبار 15 میلیارد ریال و با مشارکت نیکوکاران آغاز شد.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز-  دو میلیارد ریال اعتبار برای مرمت پل تاریخی هشتصد ساله آق قلا اختصاص یافت.

ادامه مطلب...اخبار آق‌قلا-تورکمن‌نیوز- معاونت اجتماعی انتظامی آق‌قلا از کشف دو محموله قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این کالاهای قاچاق شامل ظروف کریستال و آرد است.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا- تورکمن نیوز:  فرماندار شهرستان آق قلا از احداث اولین مرکز تشخیص بیماری های اسب کشور در این شهرستان خبر داد و گفت: ساخت این مرکز با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا- تورکمن نیوز:  10 غرفه در دهکده سلامت شهرستان آق قلا ایجاد خواهد شد .

ادامه مطلب...اخبار آق قلا-تورکمن‌نیوز-  معاونت اجتماعی ناحیه انتظامی آق قلا گفت: با تلاش مامورین انتظامی شهرستان 4تن و 100کیلوگرم ماهی قاچاق از متخلفان کشف و ضبط شد.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا- ترکمن‌نیوز:  شهردار آق‎قلا از احداث کمربندی در بخش شرقی شهرستان آق‎قلا خبر داد و گفت: تملک حدود 50 درصد از اراضی انجام شده است و در صورت توافق با مالکان اراضی این پروژه آغاز خواهد شد.

ادامه مطلب...اخبار آق قلا-تورکمن‌نیوز:  فرمانده انتظامی شهرستان آق‌قلا از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۳۰ فقره سرقت موتورسیکلت و دیگر سرقت‌ها خبر داد.

Daevat Be Hamkari

shams01

آخرین خبرها

دعوت به همکاری

Hamkari Daevat02

Agahi Paziresh

bazar banner2

Banner001

Berenj Jahed

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Telgeram