turkmen hivechi 300x200 - 9 دی یک روز و حماسه تاریخی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت همیشه در صحنه استبندر ترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار شهرستان ترکمن صبح امروز در مراسم بزرگداشت ۹ دی شهرستان گفت: ۹ دی یک روز و حماسه تاریخی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت همیشه در صحنه است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل روابط عمومی فرمانداری؛ الیاس هیوه چی در این مراسم که با حضور حجت الاسلام موسی فتوحی مدیرکل بازرسی استان، ائمه جمعه، اعضای شورای تامین و سایر مسئولین شهرستان و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع برگزار شد، اظهار کرد: استکبار جهانی طی این ۴۰ سال پیروزی انقلاب، به دنبال برنامه هایی برای براندازی و نابود کردن نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و هست که به همت وحدت مردم و مدیریت مقام معظم رهبری نتوانستند موفق شوند.
وی افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی با ابزارهایی چون تحریم درصدد ایجاد تفرقه بوده و هستند اما ملت بزرگ ایران با اتحاد، همدلی و وحدت با یکدیگر و بیعت با امام راحل و مقام معظم رهبری توانستند همه برنامه های خراباکارانه امریکا و اسرائیل و ایادی آن ها را نابود و توطئه های استکبار جهانی را نقش بر آب کنند.
هیوه چی با اشاره به اینکه استکبار جهانی، جنگ اقتصادی و فرهنگی علیه نظام و مردم ما شروع کرده است، بر نشر بصیرت و آگاهی و دوری از تفرقه و اختلاف تاکید کرد تا در مقابل برنامه های شوم استکبار ایستادگی کنیم.
وی عدم موفقیت استکبار جهانی را ناشی از پایبندی مردم به نظام و انقلاب و اصول و ارزش های انقلاب و مدیریت مقام معظم رهبری دانست و ابراز امیدواری کرد این انقلاب با پشتیبانی مردم، با تداوم و استمرار، بسوی پیشرفت و توسعه و دست یابی به قله های افتخار حرکت و به اهداف توسعه نائل خواهد شد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۳۳

۰۹ دی ۱۳۹۷

کد خبر :

42851

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک