Atefeha 23 Sh 300x203 - 852 دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند کلاله‌ در انتظار یاری خیریناخبار کلالهتورکمن نیوز مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) کلاله گفت: در آستانه آغازسال تحصیلی جدید، ۸۵۲ دانش آمور و دانشجوی تحت پوشش این نهاد در انتظار همدلی و یاری خیرین و خانواده ها هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، رحیم تیموری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان اینکه جشن عاطفه ها امسال در دو مرحله برگزار می شود، افزود: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها با شعار ‘مهر در انتظار همدلی’ همزمان با سراسر کشور، فردا و پس فردا (۲۳ و ۲۴ شهریور) برگزار می‌شود.
وی افزود: در این مرحله در شهرستان کلاله ۱۰ پایگاه جمع آوری هدایای نقدی و جنسی در دو شهر کلاله و فراغی و ۵ روستا که نسبت به سایر روستاها مرکزیت دارند،برپا می شود.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) کلاله ادامه داد: روز جمعه همزمان با برگزاری نماز جمعه، پایگاه های جشن عاطفه ها در مصلی های نماز جمعه تشییع و تسنن این شهرستان مستقر و هدایای مردمی نمازگزاران را برای دانش آموزان و دانشجویان جمع آوری خواهند کرد.
وی همچنین اظهار داشت: مرحله دوم جشن نیکوکاری در روز ۱۹ مهر در مدارس شهر و روستاهای این شهرستان برگزار می‌شود تا دانش آموزان هدایای خودرا برای همکلاسی های کم بضاعت خود جمع آوری کنند.
تیموری هدف از برپایی جشن عاطفه ها را حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و نهادینه کردن فرهنگ انفاق و نیکوکاری بیان کرد و گفت: کمک های جمع آوری شده در واحدهای آموزشی در بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می شود.
مدیرکمیته امداد کلاله همچنین اعلام کرد: همزمان با برگزاری مرحله نخست جشن عاطفه ها، صبح فردا (پنجشنبه ۲۳شهریور) ، فرماندار، مسئولان دستگاه های اجرایی، نهادها ، بانک ها و اصناف در یک حرکت نمادین به منظور مشارکت دراین امر خداپسندانه پس از تحمع در فرمانداری به سوی پایگاه جشن عاطفه ها مستقر در میدان مرکزی شهر کلاله حرکت کرده و دراین محل، با ارائه هدایای نقدی و جنسی خود در جشن عاطفه ها شرکت خواهند کرد.
کمیته امداد امام خمینی(ره) درشهرستان ۱۱۰ هزار نفر کلاله افزون بر۳هزار و ۵۰۰خانوار را تحت پوشش برنامه های حمایتی خود دارد.

 

گروه خبر تورکمن نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۵

۲۲ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

2310

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک