استاندار گلستان:

گلستان 7 300x192 - 70 درصد اسناد اهدایی املاک بنیاد علوی متعلق به استان گلستان استترکمن نیوز: استاندار گلستان گفت: ۷۰ درصد از ۷هزار سند اهدایی اسناد املاک علوی متعلق به استان گلستان می باشد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در مراسم واگذاری اسناد املاک علوی اظهار داشت: امروز ۷ هزار فقره اسناد املاک علوی در استان های گلستان، مازندران، گیلان، خراسان رضوی و خراسان شمالی به صورت متمرکز به کشاورزان اهدا می شود که ۷۰ درصد از این اسناد متعلق به استان گلستان می باشد.

حق شناس تصریح کرد: در جریان سیل سال ۹۸ بخشی از آب بندان ها در استان گلستان تخریب شد که به همت بنیاد مستضعفان ترمیم شده و به خود مردم واگذار شد.

وی افزود: در جریان سیل ۲۱ هزار خانه در گلستان بازسازی شدند و از ۷۷۰۰ خانه بازسازی شده , ۷۰ درصد در مرحله سقف قرار دارند و با همکاری بنیاد برای بهسازی هر خانه یک تن سیمان و برای بازسازی هر خانه ۸ تن سیمان رایگان در اختیار مردم قرار گرفته است.

استاندار گلستان گفت: اولین نماز جمعه ایران همزمان با نماز جمعه تهران به امامت آیت الله طالقانی در استان گلستان به امامت آیت الله نورمفیدی در استان گلستان برگزار شد.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۵۹

۱۵ بهمن ۱۳۹۸

کد خبر :

69144

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک