های اجتماعی 300x194 - 7 میلیارد تومان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در اختیار دستگاه های اجرایی قرار گرفتترکمن نیوز:  استاندار گلستان با اشاره به توجه خاص استان به زمینه های کاهش آسیب های اجتماعی اظهار کرد: در سال گذشته بیش از ۷ میلیارد تومان در راستای کاهش آسیب های اجتماعی در اختیار دستگاه های اجرایی قرار گرفت و امیدواریم در سال جاری نیز بتوانیم با جذب اعتبارات لازم اقدامات شایسته ای را اجرایی کنیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت و خانواده استان ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری امام علی (ع) تصریح کرد: اگر دستگاهی در سال گذشته موفق به جذب اعتبارات نشده، در تخصیص سال جاری تجدید نظر می شود و اعتبار موجود بین سایر دستگاه های فعال توزیع خواهد شد.

وی افزود: مبنای فعالیت ما کاهش آسیب های اجتماعی نظیر خودکشی، طلاق و حاشیه نشینی است و امیدواریم با هماهنگی دستگاه های اجرایی این اقدام صورت گیرد.

استاندار گلستان با اشاره به شناسایی محلات پرخطر در یازده استان کشور ، گفت: با همکاری شهرداری گرگان و گنبد کاووس منابع تسهیل گری در راستای کاهش آسیب های اجتماعی جذب خواهد شد و تلاش داریم در محله های پرخطر اقدامات مناسب فرهنگی و اجتماعی صورت گیرد.

لازم به ذکر است در این جلسه خاندوزی سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان گزارشی از اقدامات و برنامه های این کارگروه ارائه کرد و تعدادی از دستگاه ها نیز به بیان گزارشات و نقطه نظرات خود پیرامون مسائل فرهنگی، اجتماعی، سلامت و خانواده استان پرداختند.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۶

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

کد خبر :

75155

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک