منصور طعنه گنبدی شهردار گنبد کاووساخبار گنبد کاووستورکمن نیوز شهردار گنبد کاووس از تصویب بودجه سال ۹۷ شهرداری گنبد کاووس توسط شورای اسلامی شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران,  منصور طعنه گنبدی در گفت و گوی تلفنی با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: بودجه مصوب شهرداری گنبدکاووس در سال ۹۶ مبلغ ۴۷۳ میلیارد ریال بود که با افزایش بیش از ۱۵ درصد به مبلغ ۵۵۰ میلیارد ریال محقق شد.

وی افزود: بودجه سال ۹۷ شهرداری گنبد کاووس با مصوب شورای شهر مبلغ ۶۱۰ میلیارد ریال بسته شده است.

مهندس گنبدی تصریح کرد: درآمدهای پایدار شهرداری در تحقق بودجه نقش مهمی دارد و شهرداری سازمانی خود اتکا است و درآمد و هزینه های آن مستقل از دولت می باشد.

شهردار گنبد کاووس با بیان اینکه تلاش های شهرداری همواره در راستای رضایت شهروندان است، گفت: برای اینکه بتوانیم تحولی عظیم در شهر ایجاد کنیم لازم است، بودجه شهرداری را نسبت به سالهای گذشته افزایش دهیم و شهرداری این مهم را با توجه ویژه بر جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی مد نظر قرار داده است.

طعنه گنبدی تکمیل پروژه های نیمه تمام را از اولویت پیشنهادی هزینه های عمرانی بودجه عنوان کرد و افزود: تلاش داریم پروژه های عمرانی براساس نیاز مردم، در مناطق و محله هایی به اجرا در آید که مورد استفاده حداکثر مردم شهر باشد.

خبرنگار: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۴۹

۲۲ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15744

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک