اخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- بخشدار مرکزی گنبدکاووس می گوید که ۶ طرح عمرانی درمناطق روستایی این بخش در ایام هفته دولت امسال با هزینه ۱۵۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، احمدرضا آدینه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: طرح های عمرانی افتتاح شده دربخش مرکزی گنبدکاووس شامل زیر سازی، آسفالت و جدول کشی معابر، احداث پارک کودک، روشنایی معابر و احداث ساختمان دهیاری می باشد.

omrani 7sh 300x152 - 6 طرح عمرانی در روستاهای گنبدکاووس با هزینه 152 میلیارد ریال افتتاح شد

وی در تشریح این طرح ها گفت: از هفته دولت سال قبل تا هفته دولت امسال درمجموع در مقدار ۳۰۳ هزار مترمربع زیرسازی معابر، ۲۴۱ هزارو ۴۶۷ مترمربع آسفالت، ۲۱ هزارو ۲۳۷ متر طول جدول کشی معابر در ۴۲ روستای بخش مرکزی انجام شده است.
آدینه، احداث ۱۱ پارک کودک، روشنایی معابر در ۴۷ روستا و احداث ساختمان دهیاری در دو روستا را از دیگر طرح های افتتاحی هفته دولت دربخش مرکزی گنبدکاووس اعلام کرد و اظهار داشت: برای عملیات اجرایی مجموع طرح های عمرانی ۱۵۲ میلیارد ریال از اعتبارات دهیاری ها هزینه شده است.
وی با قدردانی از تلاش های دولت تدبیر و امید در حوزه اجرای طرح های عمرانی در مناطق روستایی و محروم، تصریح کرد: مراسم افتتاح این طرح ها درطول هفته دولت باحضور فرماندار ویژه گنبدکاووس برخی مدیران و اهالی روستاها برگزار شد.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و بخش مرکزی آن دارای چهار دهستان با ۱۳۲ روستا دارای کد شناسایی و حدود ۴۰ نقطه جمعیتی بزرگترین بخش در استان گلسان محسوب می شود.

گردآوری: گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۴۸

۰۷ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

732

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک