طعنه گنبدی ترکمن نیوز 300x198 - 45 هزار متر مربع از معابر گنبدکاووس آسفالت شدتورکمن نیوز شهردار گنبدکاووس گفت: امسال ۴۵ هزار مترمربع لکه‌گیری و روکش آسفالت در معابر اصلی و خیابان‌های این شهر با استفاده از هفت هزار تن آسفالت انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  منصور طعنه‌گنبدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: عمده عملیات روکش آسفالت و لکه‌گیری در معابر ورودی شهر، خیابان‌های جمهوری (کسری)، کمینه، خیام شمالی و آرش غربی و کوچه‌های کوی جهاد گنبدکاووس انجام شده است.

وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۲۲ میلیارد ریال برای انجام روکش آسفالت و لکه‌گیری خیابان‌های گنبدکاووس هزینه شده است.

شهردار گنبدکاووس تصریح کرد: با رفع مشکل تامین قیر، بر اساس برنامه‌ریزی تا پایان سال ۱۰۰ هزار مترمربع روکش آسفالت و لکه‌گیری در معابر و خیابان‌های این شهر با ۱۳ هزار تن آسفالت انجام می‌شود.

طعنه گنبدی برخورداری از آسفالت مناسب معابر را از مطالبات بحق شهروندان از مجموعه مدیریت شهری دانست و گفت: شهرداری نسبت به تحقق درخواست و مطالبه شهروندان مسئولیت دارد و شتاب بخشیدن در اجرای این طرح‌ها برای مدیریت شهری ضروری و حیاتی است.

45 هزار متر مربع از معابر گنبدکاووس آسفالت شد

وی افزود: شهرداری از تمام توان خود برای اجرای هر چه بهتر امور حوزه خدمات شهری استفاده می‌کند تا شهروندان در آسایش کامل از امکانات و زیرساخت‌های مناسب بهره‌مند باشند.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۴۹

۱۵ دی ۱۳۹۸

کد خبر :

67134

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک