تورکمن‌نیوز: معاون مدیر کل و رییس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس از برگزاری مراسم طرح مهربانی و توزیع بیش از ۴۰۰ بسته فرهنگی بین دانش آموزان سیل زده این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کمال الدین نظرنژاد در مراسم طرح مهربانی آموزش و پرورش گنبدکاووس اظهار داشت:  این طرح در ۴ شهرستان سیل زده استان گلستان اجرا خواهد شد و به دانش آموزان نیازمند در قالب بسته‌های فرهنگی کتاب داستان و لوازم التحریر اهدا می‌شود.

وی افزود: در جهت کمک به مدارس سیل زده طرح مهربانی با میزبانی دبستان دخترانه هجرت گنبدکاووس که بیش از ۸۰۰ دانش آموز دارد برگزار شد.

نظرنژاد تاکید کرد: این مدرسه در دو شیفت صبح و عصر تحصیل می‌کنند و خسارات فراوانی در جریان سیل آغاز سال ۹۸ بر این مدرسه و منازل ساکن در این محل وارد شد که با همکاری مسئولین و خیرین بلافاصله بازسازی شد.

معاون مدیر کل آموزش پرورش گلستان گفت: امسال در آغاز مهر جمعا ۸۱ هزار دانش آموز در تمامی سطوح در ۴۹۳ مدرسه شهرستان گنبدکاووس آغاز به تحصیل کردند.

در مراسم طرح مهربانی برنامه های فرهنگی و شاد شامل قصه گویی، مسابقه نقاشی، شعر خوانی، اجرای گروه سرود همراه با توزیع حدود ۴۰۰ بسته لوازم التحریر برگزار شد.

رییس آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس گفت: طرح مهربانی در چهار شهرستان آق قلا، گنبدکاووس، بندرترکمن و گمیشان که بیشترین آسیب را از سیل ۹۸ دیدند اجرا می‌شود و گنبدکاووس بعد از آق‌قلا دومین شهر است که این طرح با حضور معاون نهاد کتابخانه های عمومی گلستان و سایر مسئولین شهرستان برگزار شده است.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۲۰

۲۱ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

63299

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک