استاندار گلستان:

ostandar turkmen bandargaz 300x198 - 40 هزار سند توسط بنیاد مستضعفان در استان گلستان اهدا شدبند گز- ترکمن نیوز-  استاندار گلستان اظهار داشت: از ابتدای واگذاری اسناد املاک علوی به صورت رایگان, تاکنون حدود ۴۰ هزار اسناد زراعی و مسکونی در استان گلستان اهدا شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،  سید مناف هاشمی ظهر امروز در آئین اهدای ۲۵۰۰ سند زمین زراعی و مسکونی بنیاد مستضعفان به محرومان شهرستان بندر گز افزود: استان گلستان عقب‌ماندگی و مشکلات زیادی دارد, ضمن اینکه امکانات خوبی در غرب استان نسبت به شرق وجود دارد, اما باید امکانات و زیرساخت‌های خوبی در حوزه صنعت, معدن, تجارت و گردشگری ایجاد شود.

استاندار گلستان تصریح کرد: در حوزه گردشگری ۷۰ پروژه بوم‌‌گردی در گلستان احداث شده و این ظرفیت وجود دارد که تا پایان سال این رقم به ۲۰۰ پروژه برسد.

وی یادآور شد: ساحل زیبای بندرگز, پتانسیل خوبی برای سرمایه‌گذاری است و تلاش داریم تا سرمایه‌گذاران قبلی به فعالیت خود برای ایجاد سرمایه‌گذاری ادامه دهند.

هاشمی ادامه داد: مسیر ایجاد سرمایه‌‌گذاری مانند صدور مجوز و امکانات لازم برای بخش خصوصی فراهم است و اگر این سرمایه گذاران حاضر به ادامه کار نشوند, از بخش خصوصی دیگر و یا بنیاد مستضعفان برای تولید اقتصادی و اشتغالزایی تقاضا سرمایه‌گذاری کنیم.

وی گفت: انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال دستاوردهای زیادی را به‌دست آورده و از آنجایی که دشمن قادر نیست این اقتدار و دستاوردها را ببیند, فشارها, تحریم‌های تبلیغاتی و اقتصادی خود را بیشتر کرده که با وحدت و همدلی از این پیچ مشکلات عبور خواهیم کرد.

استاندار گلستان اظهار کرد: استان گلستان در جذب تسهیلات از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان, رفع موانع تولید و معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری نسبت به دیگر استان‌ها وضعیت بسیار خوبی دارد و در رتبه‌های بین ۲ تا چهارم قرار دارد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۳۳

۲۴ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

35597

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک