13970331000177 Test PhotoH 300x198 - 347 هزار دانش‌آموز در مدارس گلستان تحصیل می‌کنند/ بیش از 257 هزار دانش‌آموز گلستانی ثبت‌نام کردندآموزش و پرورش-ترکمن نیوز- رئیس اداره عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره‌کل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: در مهرماه سال جاری پیش‌بینی می‌شود که ۳۴۷ هزار دانش‌آموز در مدارس در سطح استان گلستان مشغول به تحصیل شوند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، محمد تالشی صبح امروز با گرامیداشت دهه کرامت و ولادت باسعادت امام رضا (ع) در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: انتظار داریم که در مهرماه سال جاری تعداد ۳۴۷ هزار نفر دانش‌آموز در مدارس استان گلستان تحصیل کنند.

وی تصریح کرد: در تمامی مدارس اطلاعیه‌ای در راستای زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس نصب شده است که شماره تلفن و سامانه پاسخگویی به سوالات در اطلاعیه درج شده است.

*تاکنون ۲۵۷ هزار و ۷۷۲ نفر در مدارس گلستان ثبت‌نام کردند

رئیس اداره عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره‌کل آموزش و پرورش استان گلستان در راستای زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان در سطح مدارس استان گلستان ابراز کرد: روزهای دو‌شنبه و چهارشنبه برای ثبت‌نام دانش‎آموزان در مدارس استان گلستان در نظر گرفته شده است و اولیا می‌توانند در این روزها برای ثبت‌نام فرزندان خود اقدام کنند.

تاشی با بیان اینکه اولیای دانش‌آموزان می‌توانند هرگونه شکایات و انتقادات خود را به آموزش و پرورش ارجاع دهند، اذعان کرد: اولیای دانش‎آموزان برای ارائه هرگونه گزارش، انتقادات و شکایات می‌توانند در ساعات اداری با شماره تلفن ۳۲۶۲۰۶۱۴ تماس حاصل کنند و یا از طریق سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۸۸۴۳۲۶ اقدام کنند تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

وی با بیان اینکه مشکلات ثبت‌نام برای دانش‌آموزان در سطح مدارس استان گلستان مرتفع می‌شود، خاطرنشان کرد: امیدواریم مشکل ثبت‌نام دانش‌آموزان در تمامی نقاط استان گلستان مرتفع شود و اولیا به راحتی بتوانند دانش‌آموزان خودشان را ثبت‌نام کنند.

رئیس اداره عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره‌کل آموزش و پرورش استان گلستان از ثبت‌نام بیش از ۲۵۷ هزار دانش‌آموز در مدارس استان گلستان خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۲۵۷ هزار و ۷۷۲ نفر را در سامانه آموزش و پرورش در مدارس سطح استان گلستان ثبت‌نام کردیم.

منبع: farsnews.com

لینک عضویت در کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : عدنان زیتونلی
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۷

۰۳ مرداد ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک