سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت کردکوی

Toseeh 24F 300x200 - 345 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در کردکوی به متقاضیان پرداخت شدگلستان-ترکمن‌نیوز- سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی از پرداخت ۳۴۵ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به متقاضیان این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران، لیلا مقصودلو صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: ۳۴۵ میلیارد تومان از طریق کارگروه تسهیل رونق تولید در سال ۱۳۹۶ به متقاضیان شهرستان کردکوی اعطا شد.

وی تصریح کرد: ۴۳۶ میلیارد تومان تسهیلات که بانک‌ها به صورت مستقیم به طرح‌هایی که ارائه شد دادند که جای بسی خرسندی است و در این زمینه ۲۴ میلیارد تومان از سوی اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی کردکوی جذب کرد.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی از حضور فعال و اثربخش استاندار در جلسات کارگروه رونق تولید قدردانی کرد و افزود: گلستان تنها استانی است که بالاترین مقام ارشد استان در جلسات کارگروه رونق تولید حضور دارند و این مهم در زمان استاندار سابق و استاندار فعلی مشهود است.

مقصودلو با بیان اینکه استارت طرح رونق تولید در سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ در سازمان صنعت و معدن زده شد، گفت: در سال ۱۳۹۵ این مسئله با جدیت در این سازمان مورد پیگیری قرار گرفت و استان گلستان به عنوان تنها نماینده این طرح در آن سال بود و مصوباتی که در سال ۱۳۹۵ داشتیم نخستین نمایشگاه با محوریت نقش‌آفرینی زنان و کالای ایرانی توسط صنعت و معدن در چهار پایگاه هدف راه‌اندازی شد.

وی ادامه داد: پایگاه‌های خصوصی، دولتی و دانشگاهی و سازمان‌های مردم نهاد از جمله نمایشگاه‌های این شهرستان با محور زنان و تولید کالای ایرانی بود، در سال جاری این زحمات به ثمر نشست و طرح ها مصوب و اجرایی شد و پیشگامان تولید را معرفی کردیم.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی با بیان اینکه ۱۵۰ شعار در راستای حمایت از کالای ایرانی به دبیرخانه ارسال شد، گفت: از این تعداد ۶ شعار را محور فعالیت‌های خود قرار دادیم.

مقصودلو با تاکید بر اینکه پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب را در طول سال باید عملیاتی کنیم، اظهار کرد: فرامین مقام معظم رهبری باید در جامعه اجرا شود و همه مردم و مسوولان در این راستا تکلیف دارند./خبرگزاری فارس

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۶

۲۴ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

15855

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک