30 طرح سرمایه گذاری در راه‌آهن اینچه‌برون اجرایی می‌شودترکمن نیوز:  مدیرکل راه آهن شمال شرق ۲ گفت: امسال میزان سرمایه‌گذاری در راه آهن اینچه برون افزایش می‌یابد و برای اجرای ۳۰ طرح سرمایه‌گذاری مذاکره انجام شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مهدی عبدالکریم زاده در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: در سال گذشته میزان صادرات و حمل و نقل کالا از راه آهن اینچه برون افزایش یافت و پیش‌بینی می‌کنیم امسال سال خوبی برای حمل و نقل ریلی گلستان باشد.

وی با اشاره به اینکه شیوع کرونا جلوی حمل و نقل ریلی گلستان را گرفت، افزود: پیگیر هستیم حمل و نقل ریلی از سر گرفته شده حمل و نقل و ترانزیت کالا از اینچه برون سرعت یابد.

مدیرکل راه آهن شمال شرق ۲ ادامه داد: تلاش داریم امسال میزان سرمایه‌گذاری در راه آهن اینچه برون را افزایش دهیم و سال گذشته شش طرح معرفی و توجیه اقتصادی آن به دفتر سرمایه‌گذاری ارسال شد.

عبدالکریم زاده از انجام مذاکره برای اجرای ۳۰ طرح سرمایه‌گذاری در راه آهن اینچه برون خبر داد و تصریح کرد: در طرح‌ها در حوزه سکوی تخلیه و بارگیری و فعالیت بین الملل انجام می‌شود تا حمل و نقل ریلی و ترانزیت کالا از گلستان سرعت یابد.

وی با بیان اینکه از اجرای طرح‌های جدید سرمایه‌گذاری در راه آهن اینچه برون استقبال می‌کنیم، اظهار کرد: در گذشته این ۳۰ طرح ارائه شده بود اما مشکلاتی در واگذاری زمین وجود داشت که این مشکلات در اواخر سال قبل با کمک استاندار و مسئولان استانی رفع و رجوع شد و هم‌اکنون برای توسعه سرمایه‌گذاری در راه آهن اینچه برون مانع و مشکلی وجود ندارد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۲۳

۲۹ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

73493

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک