3 گلستانی به تیم ملی والیبال نشسته دعوت شدنداخبار والیبالتورکمن نیوز کادر فنی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران ۳ ورزشکار گلستانی را به اولین مرحله اردوی این تیم برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ به نقل از ایرنا، دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولان گلستان گفت: این اردو از فردا نهم اسفند در تهران آغاز می شود و ملی پوشان به مدت یک هفته زیر نظر هادی رضایی سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی تمرین می کنند.
علیرضا خراسانی اظهار داشت: محمد نعمتی، آرش قره قاپلو و قاسم اسلامی، گلستانی های دعوت شده به اردو هستند که با توجه به آمادگی بدنی و تجربه حضور در مسابقات متعدد می توانند نظر کادر فنی برای قرار گرفتن در فهرست نهایی تیم ملی را جلب کنند.
داوود علیپوریان، صادق بیگدلی، مهدی بابادی، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشگری، امیر کفشدار، میثم علیپور، محمدرضا سبحانی‌نیا، حسین گلستانی، مرتضی رمضانی، میثم حاجی‌بابایی و مهرزاد مهروان، دیگر دعوت شدگان به این اردو هستند.
گلستان پس از استان مازندران که ۴ ملی پوش دارد، با ۳ ورزشکار دارای بیشترین نفرات دعوت شده به این اردو است.
رقابت های والیبال نشسته قهرمانی آسیا تابستان سال آینده در تایلند برگزار می شود.
محمد نعمتی که به این اردو نیز دعوت شده در سومین دوره رقابت های پاراآسیایی اندونزی به همراه ایران موفق به کسب مدال طلای والیبال نشسته شد.
زهرا دانای طوس در والیبال نشسته زنان و عبدالجلیل قرنجیک در بسکتبال با ویلچر و نورمحمد آرخی در پرتاب وزنه، دیگر مدال آوران گلستان در پاراآسیایی جاکارتا بودند.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۷

۰۸ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46609

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک