اجتماعی-ترکمن نیوز- رئیس شعبه صلح و سازش گنبدکاووس گفت: با کمک و تلاش شبانه روزی ۲ ساله شعبه ۱۱ صلح و سازش شهرستان گنبدکاووس, ۳ زندانی محکوم به قصاص عمر دوباره یافتند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، محمد شهرکی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته قوه‌قضائیه در گنبدکاووس اظهار داشت: این زندانیان از شهرهای گالیکش, آزادشهر و رامیان بوده و میانگین سنی آنها بین ۳۰ تا ۴۰ سال بوده و به صورت تقریبی ۷ تا ۹ سال از دوران محکومیت خود را سپری کردند.

وی افزود: در حال حاضر رضایت کامل خانواده مقتولان برای این قاتلان گرفته شده و این زندانیان مراحل اداری خود را سپری می‌کنند.

شهرکی تصریح کرد: باید برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و کمک به مردم شهر, گروه فرهنگی متشکل از معتمدین و افراد مورد اعتماد مردم که از گوشه گوشه شهر شناسایی شدند, تشکیل شود و این افراد با ارتباط برقرار کردن با هیئت امنای مساجد و تحقیقات میدانی و محلی از شهرستان, خانواده‌هایی که نیازمند, زندانی و دیگر مشکلات را دارند, شناسایی و به آنها کمک شود.

رئیس شعبه ۱۱ صلح و سازش دادگستری شهرستان گنبدکاووس افزود: به علت کثرت افراد نیازمند برای دریافت تسهیلات در حال حاضر در پرداخت تسهیلات محدودیت داریم و من همین جا از افرادی که توانایی مالی دارند, درخواست دارم تا با سپرده‌گذاری در این موسسات, ما را در پرداخت تسهیلات به خانواده نیازمندان کمک و یاری کنند.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

http://turkmensnews.com

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۱۱

۰۵ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک