231 هزار نفرمردم گنبدکاووس زیرپوشش انواع بیمه سلامت هستند 300x191 - 231 هزار نفرمردم گنبدکاووس زیرپوشش انواع بیمه سلامت هستنداخبار اجتماعی– ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر پوشش بیمه سلامت استان گلستان، ۲۲۰ هزار نفر در حوزه شهرستان تحت پوشش این بیمه هستند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از فرمانداری ویژه گنبدکاووس، عبدالقدیر کریمی در دیداربا کارکنان و رئیس بیمه سلامت گنبدکاووس به مناسبت هفته بیمه سلامت اظهار داشت: یکی از گزینه ایده آل برای دولتمردان این است که جامعه هدف آنها تحت پوشش بیمه باشند و نکته مهمتر اینکه بتوانند با افزایش آمار، خدمات مناسب و بیشتری ارائه دهند.
وی افزود: طی ۳-۲ سال گذشته با توجه به تنگناهای اقتصادی و شرایط خاص کشور،و برخی محدودیت ها، ما شاهد مشکلاتی در حوزه بیمه بودیم که باید با این شرایط این مسائل را به نحو احسن مدیریت کرد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس بیان داشت: یکی از اولویت های دولت و استاندار محترم گلستان تکریم ارباب رجوع است که با توجه به تعدد مراجعین در حوزه بیمه سلامت خوشبختانه گزارش خاصی از برخورد نامناسب شما و کارکنان در حوزه بیمه سلامت از طرف مردم نشده است.
وی ادامه داد: خوشحال هستیم که در حوزه تاثیر گذار و جامعه هدف گسترده بیمه سلامت،خانم مسئولیت این حوزه را عهده دار است و با توجه به همه ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان گنبدکاووس ما نتوانستیم در استفاده از ظرفیت بانوان آمار خوبی داشته باشیم.
کریمی گفت: بانوان به دلایل ملاحظات شخصی و خانوادگی آمادگی کمتری برای قبول مسئولیت در دستگاه های اجرایی دارند و ما آمادگی پذیرفتن بانوانی که شایستگی، توانمندی و کارآیی در قبول مسئولیت را داریم.
زهرا غلامی مسئول بیمه سلامت گنبدکاووس اظهار داشت: در شهرستان گنبدکاووس ۱۷۱ هزار نفر تحت پوشش بیمه روستایی، ۳۷ هزار نفر بیمه سلامت همگانی، ۱۷ هزار نفر بیمه سلامت کارمندی و ۶ هزار نفرتحت پوشش سایر بیمه ها هستند.
وی افزود: ۲۰۰ موسسه خصوصی در راستا خدمات دندانپزشکی, رادیولوژی، داروخانه، پزشکان عمومی و متخصص و سایر فعالیت های پزشکی با بیمه سلامت گنبدکاووس همکاری دارند.
مسئول بیمه سلامت گنبدکاووس گفت: ۴ دفتر پیشخوان برای صدور و تمدید دفترچه بیمه سلامت در شهرستان فعالیت دارند و بیمه شدگان روستایی در بیمارستان های دولتی می توانند ۳۰ درصد در زمان درمان سرپایی و ۱۰ درصد در زمان بستری شدن هزینه پرداخت کنند

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۵۹

۰۱ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

38365

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک