شهرام کوسه غراوی:

160119065035 300x198 - 20 میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی مراوه‌تپه اختصاص یافتتورکمن نیوز: نماینده مردم شهرستان مینودشت، گالیکش، کلاله، و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۰ میلیارد توماناعتبار برای گازرسانی شهرستان مراوه‌تپه اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از فارس، شهرام کوسه‌غراوی اظهار کرد: در شهر مراوه‌تپه حدود ۲۰ میلیارد تومان اعتبار دیدیم که بخش عظیمی از منطقه مراوه‌تپه مخصوصا مسیر غرب این شهر که شامل روستای «کرند» شهرستان گنبدکاووس است در حال انجام گازرسانی هستیم و تلاش ما بر این است که این مناطق تا سال آینده از نعمت گاز برخوردار شوند.

وی تصریح کرد: متاسفانه حدود ۱۰ سال در «پیش‌کمر» کلاله از نعمت گاز محروم بودند که با کمک سرپرست استانداری، فرماندار وقت توانستیم موضوع گازرسانی را در این منطقه مرتفع کنیم.

نماینده مردم شهرستان مینودشت، گالیکش، کلاله، و مراوه‌تپه در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: شهرستان‌های گالیکش و مینودشت تقریبا گازرسانی صورت گرفته است و مابقی روستاهایی که هنوز از نعمت گاز برخوردار نیستند در تلاش هستیم که گازرسانی به این مناطق صورت گیرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۲

۲۲ خرداد ۱۳۹۸

کد خبر :

55076

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک