19 تیم در مسابقات والیبال ساحلی کشوری حضور دارنداخبار ورزشی -ترکمن نیوز- دبیر هیات والیبال گلستان از آغاز مسابقات والیبال ساحلی تور سه ستاره بندرترکمن در غرب استان با حضور ۱۹ تیم خبرداد و گفت: بیشتر مدعیان این رشته ورزشی در این رقابت های کشوری شرکت دارند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران حسین مقدم راد اظهار کرد: این مسابقات از امروز در مجموعه ورزشی زمین های ساحلی بندرترکمن آغاز وتا هشتم اردیبهشت ادامه دارد.
وی افزود: براساس امتیازات تیم های شرکت کننده، مسابقات در قالب هشت گروه در زمین شماره یک و دو مجموعه ساحلی بندرترکمن برگزار خواهد شد.
پرویز فرخی، آق محمد سلاق، رحمان رئوفی، بهمن سالمی، بهمن قلی پوری، عبدالرحمان رئوفی وحید نیکو فر از جمله بازیکنان حاضر در این مسابقات هستند.
براساس گروه بندی صورت گرفته ۵ گروه این مسابقات از دو تیم و سه گروه از سه تیم تشکیل شده است و تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله حذفی صعود خواهند کرد.
براساس قرعه کشی این رقابت ها؛ تیم اتو لنت سعید گنبد و تیم بوران کوهین جنوب بندرلنگه در گروه َA ، هتل کانیار ۲ علی آباد کتول و رخش گلستان در گروه B ، اوج رامسر و مزرعه سبز کاسپین رشت در گروه C، شرکت بهنوش ایران و تیم ستارگان در گروه D، تیم متشکل از ترکیب سالمی و وکیلی به همراه تیم عقاب شهرداری لنگرود در گروه E؛ تیم هتل کانیار ۱ علی آباد و هیات والیبال هرمزگان و تیم فراگ فیول تهران در گروه F ، تیم شهدای مبارکه بافق و تیم شیرینی پاسارگاد بندرترکمن و سد منجیل در گروه G و تیم سامانه ۳۰۳۰، سفیر ال ای دی و تیم هیات والیبال شیروان در گروه H قرار دارند.
دومین تور قهرمانی والیبال ساحلی کشور نیز روزهای ۱۰ لغایت ۱۲ اردیبهشت در آق قلا واقع در شمال استان گلستان برگزار خواهد شد .
گلستان از کانون های والیبال ساحلی کشور محسوب می شود و بازیکنان این استان به عنوان اعضای ثابت تیم های ملی در رده های مختلف حضور دارند.
بندرترکمن در غرب استان گلستان واقع است./ایرنا

لینک عضویت در کانال تلگرامی

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۰

۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

کد خبر :

17116

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک