170 میلیاردریال صرف آسفالت راه های استان گلستان می شودمسکن و شهرسازی- ترکمن نیوز- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: امسال ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای روکش آسفالت راه های ارتباطی استان ابلاغ شده که به تدریج هزینه می شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عادل مصدقی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت: بخشی از این اعتبارات با انتخاب پیمانکار صرف روکش آسفالت هفت محور آزادشهر – شاهرود (خوش ییلاق)، بزرگراه گرگانکردکوی، گرگانآزادشهر، گرگان – آق قلا، اینچه برون، جاده قدیم گرگان – بندرگز و گرگان – شاهرود (توسکستان) خواهد شد.

وی، اقدامات حفاظتی به طول ۲۰۰ کیلومتر در راه های ارتباطی آسیب دیده با استفاده طرح ‘فوگ سیل’ (درزگیری ) یا ‘چیپ سیل’ (اجرای لایه قیر تندشکن برای مسیرهایی که ترافیک روزانه کمتراز ۳۰۰ خودرو دارد) به منظور افزایش عمر آسفالت را از دیگر برنامه های نگهداری محورهای ارتباطی استان در سال جاری برشمرد.

مصدقی اضافه کرد: تهیه و مرمت حفاظ و گاردیل ها با هدف افزایش ایمنی جاده ها، خط کشی جدید راه ها به طول یکهزار و ۶۰۰ کیلومتر و انتخاب شرکت های مراقبت و حفاظت از حریم جاده های استان از دیگر برنامه های این معاونت است.

یه گفته وی، در این استان پنج هزار کیلومتر راه آسفالته وجود دارد که دو هزار و ۴۰۰ کیلومتر آن در مناطق روستایی واقع است.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۲

۰۴ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29341

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک