Jalase Gonbad 29F 300x162 - دو رکن اساسی در کاهش آسیب های اجتماعی پیشگیری و آموزش استگنبدکاووس-ترکمن نیوز- معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس بر تلاش بیشتر مدیران عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در اجرای طرح شهید شوشتری در مناطق آسیب پذیر این شهرستان تاکید کرد و گفت: پیشگیری و آموزش دو رکن اساسی در کاهش آسیب های اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی عصر چهارشنبه در نخستین نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط ادارات و نهادها در اجرای طرح شهید شوشتری و در راستای کاهش آسیب های مواد مخدر، از آنان خواست از فعالیت های موازی دراین طرح پرهیز نمایند.
وی افزود: ایجاد شور، نشاط اجتماعی و امید در بین مردم ساکن مناطق آسیب پذیر مجری طرح شهید شوشتری با استفاده از ظرفیت های مختلف امکان پذیر بوده که باید به آن توجه شود.
کریمی اضافه کرد: اجرای برنامه های فرهنگی، استفاده از ظرفیت های ورزشی، خیرین و تشکل های مردم نهاد نیز در تحقق اهداف طرح شهید شوشتری باید مورد توجه قرار گیرد.
وی، نقش مراکز علمی و دانشگاه ها را در ارائه الگوهای علمی در پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی مهم دانست و تصریح کرد: کاهش آسیب ها از دغدغه ها و مطالبات مردم و دولت از مدیران اجرایی است.
در این نشست برخی مدیران گنبدکاووس گزارشی از اقدامات انجام شده در طرح شهید شوشتری در محلات اسلام آباد، مدرسی، بدلجه و سیدآباد این شهرستان را ارائه کردند.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

عضویت در کانال تلگرام ایتنانیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۹:۱۹

۲۹ فروردین ۱۳۹۷

کد خبر :

16386

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک