160 تن سیب و پرتقال از 25 اسفند در گنبدکاووس توزیع می شودگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس با اشاره به آغاز توزیع میوه شب عید از ۲۵ اسفندماه در این شهرستان، گفت: ۱۶۰ تن سیب و پرتقال تنظیم بازار از طریق ۱۴ فروشگاه معتبر توزیع می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ خلیل رجبلی در جلسه هماهنگی توزیع میوه شب عید در شهرستان گنبدکاووس که در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه در حوزه توزیع اقلام تنظیم بازار در ماه‌های اخیر توانسته‌ایم موفق عمل کنیم، اظهار کرد: کنترل قیمت‌ها و جلوگیری از افزایش بی‌رویه آن یکی از خروجی‌های اقدامات ما بوده است که امیدواریم تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه در ماه‌های اخیر بالغ بر ۳ هزار و ۴۵۰ کارتن ۱۲ و به عبارتی ۴۱ هزار و ۴۰۰ قوطی رب دلند با قیمت مصوب ۹ هزار تومان میان مردم توزیع کرده‌ایم، افزود: بالغ بر ۷۰ تن گوشت منجمد برزیلی به قیمت ۳۰ و ۳۳ هزار تومان نیز در بازار توزیع شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس از توزیع ۴ هزار کیلوگرم گوشت گرم بره استرالیایی به قیمت ۳۸ هزار تومان در بازار گنبدکاووس خبر داد و گفت: علاوه بر این حدود ۳۸۰ تن مرغ گرم به قیمت‌های ۱۰ هزار و ۴۰۰، ۱۰ هزار و ۵۰۰ و ۱۱هزار و ۵۰۰ و همچنین ۲۷ تن مرغ منجمد به قیمت ۹ هزار و ۲۰۰ در سطح شهرستان توزیع کرده‌ایم.

رجبلی توزیع تخم مرغ تنظیم بازار را نیز در این مدت به میزان ۱۲ تن و با قیمت ۷ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرد و ادامه داد: ۱۰۰ تن انواع روغن خوراکی و ۱۲ تن انواع ماکارانی تنظیم بازار نیز در ماه‌های اخیر در سطح شهرستان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه ۵۱ تن شکر تنظیم بازار نیز در روزهای اخیر و پس از التهابات بازار شکر میان مردم توزیع شده است، گفت: قیمت این کالا نیز در ابتدا ۳ هزار و ۶۰۰ و اخیرا ۳ هزار و ۷۰۰ تومان است که حداقل نصف قیمت بازار خواهد بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس با تاکید بر افزایش قیمت میوه در روزهای منتهی به پایان سال و عید نوروز، اضافه کرد: ۱۶۰ تن میوه از روزهای قبل در سردخانه انبار شده و از ۲۵ اسفندماه ۱۰۰ تن پرتقال و ۶۰ تن سیب میان مردم با قیمت مصوب که روز قبل از توزیع اعلام خواهد شد توزیع می‌شود.

رجبلی با اشاره به اینکه هیچ نگرانی برای تامین اقلام اساسی مردم در شهرستان گنبدکاووس وجود ندارد، تاکید کرد: اقلام ضروری و اساسی مردم به میزان کافی در سطح فروشگاه‌های شهرستان وجود دارد و نظارت در توزیع و فروش این کالاها نیز به صورت مستمر در حال انجام است./فارس

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۴۸

۲۳ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

48941

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک