رییس دادگستری کل گلستان خبر داد؛

رییس دادگستری کل گلستان از بهره برداری و کلنگ زنی ۱۱ طرح عمرانی در شهرستان های گنبد کاووس و علی آباد از توابع این استان خبر داد.

27 mordad 96 - 13 طرح عمرانی در گلستان به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، از دادگستری هادی هاشمیان روز گذشته در حاشیه مراسم بهره برداری از این طرح ها اظهار داشت: برای ساخت و بهره برداری و تجهیز ۷پروژه عمرانی دادگستری گنبدکاوس ۵ میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال هزینه شده است.

وی افزود: احداث نمازخانه به مساحت ۲۵۰مترمربع، ساخت ۶اتاق، تجهیز بایگانی راکد به بایگانی ریلی، ساخت ساختمان آرشیو الکترونیک و نصب وایرلس از جمله فعالیتهای انجام شده در دادگستری گنبدکاوس است.

هاشمیان با اشاره به ارتقاء جایگاه دادگستری استان در الکترونیکی کردن پرونده ها از ۲۴ در سال های گذشته به رتبه یک کشوری گفت: با استفاده از سیستم مدیریت پرونده های قضایی (cms) همه دادگستری های استان در صورت اخلال و قطعی در شبکه مخابرات بایکدیگر ارتباط خواهند داشت.

وی اضافه کرد: به زودی با اعتبار ۱۰۰میلیارد ریالی کلنگ ساخت دادسرای گنبدکاوس و ۶واحد سازمانی با اعتبار ۶ میلیارد ریال در این شهرستان به زمین زده خواهد شد.
به گفته وی؛ کلنگ افزایش بنای دادسرای علی آباد با ۱۲۵۰ مترمربع زیربنا و اعتبار ۲۰ میلیارد ریال نیز به زمین زده شد.

هاشمیان گفت: بایگانی ریلی، سیستم اعلام حریق و شوفاژ کشی با هزینه ۲ میلیارد ریال از طرح هایی بود که امروز در شهر علی آباد کتول به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد که کار ساخت ۸ خانه سازمانی این شهرستان نیز با اعتبار ۸ میلیارد ریالی آغاز شد .

رییس دادگستری کل گلستان از افزایش ۴۳ درصدی فضای اداری استان نیز خبرداد و گفت : با اضافه شدن بناهای جدید فضای اداری مجموعه قضایی استان از ۳۱ هزار متر مربع در پایان سال ۹۴ هم اینک به ۴۶هزار متر مربع رسیده است.

وی افزود: میانگین کشوری فضای اداری ۵۵ مترمربع به ازای هر نفر است که امیدواریم با ساخت و سازهای جدید به این استاندارد برسیم.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۰۴

۲۷ مرداد ۱۳۹۶

کد خبر :

42

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک