فرمانده انتظامی گنبدکاووس:

13 خرده فروش مواد مخدر در گنبدکاووس دستگیر شدنداخبار حوادث- ترکمن نیوز- فرمانده منطقه انتظامی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اجرای طرح پاکسازی محلات آلوده در این شهرستان، گفت: ۱۳ خرده فروش مواد مخدر در گنبدکاووس دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، محمود علیفر با اشاره به اینکه مبارزه علمی با مواد مخدر در کنار همه اقدامات پیشگیرانه همواره در دستور کار ما بوده است، اظهار کرد: ایجاد امنیت در همه حوزه‌ها و در سراسر شهرستان گنبدکاووس خط قرمز ماست و هر کس در این راستا خللی ایجاد کند با برخورد قانونی ما مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه در پی مطالبه و خواست مردم مبنی بر پاکسازی برخی مناطق آلوده که با حضور برخی خرده‌فروشان مواد مخدر امنیت مردم را به خطر انداخته بود ماموران ما برای انجام وظیفه وارد عمل شدند، افزود: پاکسازی‌های مدنظر در چندین نقطه از سطح شهرستان توسط پرسنل پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی انجام شد.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه در این مرحله از پاکسازی که ظرف ۲۴ ساعت انجام شده است بالغ بر ۱۳ نفر از متهمان دستگیر شده‌اند، خاطرنشان کرد: این افراد پس از انجام مراحل قانونی و تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

علیفر با اشاره به اینکه نقش همکاری مردم در اجرای رسالت‌های نیروی انتظامی بسیار شاخص و اثربخش است، گفت: از همه شهروندان عزیز می‌خواهیم در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی به ویژه در حوزه خرید و فروش مواد مخدر مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهید.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

منبع: farsnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۷

۲۶ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

40347

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک