امام جمعه گنبدکاووس:

ImamJomeh 11A 300x216 - 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی استگنبدکاووس– ترکمن نیوز- امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر حضور پر شور اقشار مختلف  مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: این یوم الله روز بسیج دانش آموزی ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و پاسخ محکم مردم ایران به تهدیدهای آمریکا است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، حجت الاسلام محمود ترابی در خطبه های نماز جمعه امروز اظهار داشت: آمریکا خیال  میکند با تهدید و زورگویی و تحریم ملت ایران میترسند و با او مدارا میکنند.

وی افزود: ترفند آمریکا این است که مردم ما را به دو دسته میانه رو و تندرو تقسیم کند و از بین میانه روها اهل معامله پیدا کند اما ما همه یک خط هستیم و ایرانی غیرانقلابی نداریم مگر یک عده انگشت شمار سیاسی.

امام جمعه گنبدکاووس یادآور شد: امروز همه ملت ایران و مسئولان آن انقلابی هستند و یکپارچه و منسجم در برابر آمریکا می ایستند زیرا می دانند که هزینه ایستادگی در برابر این شیطان بزرگ، هزاران بار کمتر از هزینه سازش با آمریکا است.

امام جمعه گنبدکاووس گفت: مردم ایران و جوانان آن با همان شور و نشاط انقلابی سال ۵۷ و در مسیر امام و رهبری، در راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت کرده و با مشت های گره کرده هنوز هم شعار ما مرگ بر آمریکا است.

 

گردآوری: گروه خبری ترکمن نیوز

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۱۸

۱۱ آبان ۱۳۹۷

کد خبر :

39313

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک