1250مرکز درمانی گلستان با تامین اجتماعی قرارداد دارندبهداشت ودرمان- ترکمن نیوز- رییس دفتر اسناد پزشکی تامین اجتماعی گلستان گفت: یکهزار و ۲۵۰ مرکز دولتی و خصوصی با تامین اجتماعی استان قرار داشته و در سال ۹۶ حدود ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار بار مراجعه به این مراکز ثبت شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، رمضان زینلی اظهارداشت: تامین اجتماعی کشور با ۳۶۰ درمانگاه و پلی کلنیک و ۹۰ بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی قرارداد دارد.
به گفته وی؛ هیچ رویکرد اقتصادی در فعالیت های سازمان تامن اجتماعی وجود ندارد.
در همین پیوند معاون اداری مالی تأمین اجتماعی استان گلستان نیز گفت: ماهانه ۶۳۰ میلیارد ریال مستمری بازنشستگان و ۵۰ میلیارد ریال مقرری بیمه بیکاری در گلستان پرداخت می شود.
علی اصغر جلالی ادامه داد: ۲۴۴ هزار بیمه شده در استان زیر پوشش تأمین اجتماعی بوده که با افراد تحت تکفل آنان ۷۵۰ هزار نفر معادل ۴۰ درصد جمعیت گلستان را شامل می شود.
وی با بیان اینکه دربخش حمایت دولت ازبیمه شدگان ۴۳ هزار و ۲۵۰ نفر مشمول معافیت هستند، گفت: ۱۷ هزار کشاورز، ۶ هزار دامدار، چهار هزار و ۶۰۰ باغدار، سه هزار و ۶۰۰ زن سرپرست خانوار، یکهزار و ۹۰۰ زن مددجوی کمیته امداد، ۱۵۰ نویسنده و ۵۰ کارفرمای با درآمد پایین، ۱۸ هزار و ۸۳۰ راننده و ۸هزار قالیباف هم زیرپوشش این سازمان هستند.
همزمان با هفته تامین اجتماعی جمعی از مدیران این سازمان با حضور در نشست شورای شهر گرگان ، راهکارهای ارتقای تعاملات و همکاری های فی مابین را بررسی کردند.
علی اصغر نیک نیا مدیرکل تامین اجتماعی گلستان به سبب مشغله و حضور در دیگر آئین های هفته تامین اجتماعی نتوانست در این نشست حضور یابد.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع:irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۳۶

۲۴ تیر ۱۳۹۷

کد خبر :

27566

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک