فرماندار ویژه گنبدکاووس:

1170 میلیارد تومان پروژه در گنبدکاووس کلنگ زنی یا افتتاح می شوداخبار گنبدکاووس– ترکمن نیوز- فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: در دهه فجر هزار و ۱۷۰ میلیارد تومان پروژه در گنبدکاووس کلنگ زنی یا افتتاح می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، عبدالقدیر کریمی در نشست خبری چله انقلاب اسلامی اظهار کرد: برنامه های دهه فجر امسال را با توجه سیاست گذاری هایی انجام شده متنوع تر و متفاوت تر شروع کردیم.

وی با اشاره به شرکت دادن مردم روستاهای مرزی و شهرها در برنامه ها، افزود: گنبد دومین شهرستان بزرگ استان بوده و از تنوع اقوام برخوردار است و با این نگاه تلاش کردیم بیشترین تمرکز را در زمینه کیفی کردن برنامه ها داشته باشیم.

کریمی بیان کرد: ۴۵۰ برنامه در حوزه شهرستانی تعریف شده که ۴۰ برنامه را در حوزه شهرستان به مناسبت چهلمین سالگرد به صورت شاخص اجرا می کنیم.

وی گفت: در حوزه پروژه های کاری شاخص روی داد و آن این که در شهرستان هزار و ۱۷۰ میلیارد تومان پروژه کلنگ زنی و قابل افتتاح داریم و این رقم ۱۳ برابر سال ۹۶ است.

کریمی رقم پروژه های سال گذشته را ۸۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: امسال سه هزار و ۱۶۳ اشتغالزایی و ۴۰۲ پروژه و میزان اعتبارات پروژه هزار و ۲۷۴ درصد رشد داشته است.

وی با بیان این که ظرفیت اشتغال ۲۰ برابر سال گذشته است، عنوان کرد: تعدد پروژه های کلنگ زنی در حوزه اقتصادی در سال ۹۷، نسبت به سال ۹۶ افزایش چشمگیری داشته که این به این معنا است که شهرستان در زمینه جذب سرمایه گذار تمرکز بالایی دارد.

کریمی همچنین گفت که در قبل از انقلاب گنبدکاووس یک سد داشت که اکنون به ۱۰ سد افزایش یافته است و قبل از انقلاب ۱۳ کیلومتر راه آسفالت بوده که اکنون به ۲۹۵ کیلومتر راه آسفالت رسیده است.

منبع: mehrnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۴۲

۱۰ بهمن ۱۳۹۷

کد خبر :

44541

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک