معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس:

1000 میلیارد ریال برای زیرساخت های مناطق مرزی گنبدکاووس هزینه شداخبار گنبدکاووستورکمن نیوز معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: در دو سال گذشته حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد، تجهیز و تکمیل زیرساخت های مناطق مرزی بخش داشلی برون این شهرستان هزینه شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛به نقل از فرمانداری گنبدکاووس، عبدالقدیر کریمی در مراسم رادیو انقلاب مرزها با موضوع صدای گفتمان انقلاب اسلامی و اتحاد ملی در نقطه صفر مرزی اینچه برون اظهارداشت: در ۲ سال گذشته برای تکمیل و تجهیز زیرساخت های مورد نیاز مرزنشینان این منطقه مانند ایجاد راه دسترسی،تامین آب شرب بهداشتی، افزایش ولتاژ برق و گازرسانی ، کشاورزی و منابع طبیعی حدود ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی افزود: در ۳ سال گذشته بیشترین اعتبارات عمرانی،اقتصادی و تملک دارایی شهرستان در مناطق مرزی با هدف اشتغالزایی و عدم مهاجرت ساکنین این منطقه و انگیزه بیشتر مردم برای ماندگاری در مناطق مرزی تخصیص یافته است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس ادامه داد: یکی از مهمترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران در مناطق مرزی ایجاد زیرساخت های مهم مانند جاده دسترسی،آب شرب،برق و گازرسانی است.
کریمی گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر رسیدگی به مردم محروم و مناطق مرزی تلاش داریم تا با سرمایه گذاری در این مناطق با همکاری بخش خصوصی اشتغالزایی و رونق کسب و کار را در این مناطق بهبود بخشیم.
در پایان از مرزبابان و مرزنشینان نمونه و خانواده شهدای مرزبان تجلیل شد

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۸

۱۱ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46859

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک