افتتاح  10هزار میلیارد ریال طرح در گلستان اخبار استانی- ترکمن نیوز- استاندار گلستان با تاکید بر اهتمام دولت بر خدمت رسانی به مردم، اظهار کرد: همزمان با هفته دولت سالجاری قریب به هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی و اقتصادی و زیربنایی در گلستان به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران،به نقل از روایط عمومی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی صبح امروز پنجشنبه یکم شهریور ماه در آیین افتتاح متمرکز و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی ـ اقتصادی با اشتغالزای شهرستان گرگان با حضور دکتر محسنی بندپی، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور و نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بخش عمده این طرح ها مرتبط با حوزه های عمرانی است که می تواند نوید بخش آینده روشن گلستان در مسیر رسیدن به توسعه پایدار باشد.
وی خاطر نشان کرد: علاوه بر این طرح ها، یکی از برنامه های جدی گلستان زمینه سازی برای جذب هر چه بیشتر سرمایه های بخش خصوصی است.
استاندار گلستان افزود: هم اینک بخش خصوصی به اجرای طرح های گوناگون با سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد ریالی در گلستان مشغول است که تکمیل و بهره برداری از این طرح ها می تواند عقب ماندگی های قدیمی استان را کاهش دهد.
دکتر هاشمی ادامه داد: در سال های اخیر و در دولت تدبیر و امید، طرح های فراوانی در گلستان به بهره برداری رسید ،اما عقب ماندگی زیاد موجب شده این کوشش ها و اجرای طرح ها نتواند موجب جلب رضایت گسترده مردمی شود.
وی یادآور شد: یکی از برنامه های جدی گلستان برای تقویت زیرساخت ها و حرکت شتابان به سمت توسعه، اجرای پروژه های محوری و زیربنایی است که مهمترین طرح ها شناسایی و مقدمات برای اجرای کردن آن در حال انجام است .
وی ادامه داد: برقی کردن راه آهن اینچه برون – تهران، اجرای راه آهن گرگان – مشهد، تعیین تکلیف پتروشیمی، اجرای طرح های گردشگری در آشوراده و احیای خلیج گرگان از جمله این طرح بوده که می تواند منجر به افزوده شدن بر شتاب توسعه گلستان شود .
لازم به ذکر است با حضور سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، استاندار گلستان و نمایندگان مردم در مجلس افتتاح متمرکز ۱۴۱ پروژه عمرانی و اقتصادی با اشتغالزایی ۲۲۰ نفر در شهرستان گرگان با اعتبار ۹۰ میلیارد تومان برگزار شد.
گفتنی است در این مراسم ساختمان اداری بهزیستی استان با مساحت ۲۰۷۵ مترمربع و اعتبار ۳ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۲۴

۰۱ شهریور ۱۳۹۷

کد خبر :

33542

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک