تورکمن نیوز:  رییس مجمع خیرین گنبدکاووس گفت: ۱۰ دستگاه دیالیز برای تجهیز بیمارستان های گنبدکاووس خریداری می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمد شهرکی شنبه در نشست خبری اظهار داشت: برای خرید دستگاه های دیالیز بیمارستان های گنبدکاووس حدود یک میلیارد تومان وزارت بهداشت و درمان مساعدت می‌کند و حدود ۵۰۰ میلیون تومان توسط اینجانب پرداخت می‌شود.

وی افزود: ساختمان آنژیوگرافی (جراحی بیماران قلب و عروق) و مرکز جامع درمان سرطان گنبدکاووس توسط اینجانب در محل بیمارستان پیامبر اعظم(ص) احداث شد.

خیر نمونه کشوری با تاکید بر اینکه من تلاش کردم هر وعده و قولی که برای کمک به مردم و دولت در هر عرصه‌ای داده‌ام را زودتر از موعد خود عملی کنم، خاطرنشان کرد: در حوزه ساخت مرکز جامع سرطان با اینکه تعهد بنده ۷۵۰ متر بود بالغ بر یک هزار و ۵۰۰ متر را ظرف ۷۵ روز ساخته و به دانشگاه علوم پزشکی تحویل دادم که متاسفانه بخش دولتی در انجام تعهدات خود اعم از تجهیز و تکمیل سستی کرده است.

شهرکی افزود: به محض استقرار برخی سیستم‌های تهویه در پشت بام ساختمان از سوی پیمانکار دانشگاه علوم پزشکی، آمادگی برای انجام نمای بیرونی و ایزوگام ساختمان توسط اینجانب وجود دارد.

نیکوکار گنبدی گفت: با وجود اینکه پول دو دستگاه “سی تی اسکن” برای مراکز درمانی گنبدکاووس را به متولیان پرداخت کردم و با وجود قول مساعد مسوولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پرشکی برای تحویل آن، اما هنوز این اقدام محقق نشده است.

شهرکی که ریاست شعبه ۱۱ صلح و سازش دادگستری گنبدکاووس را نیز برعهده دارد، از افزایش اختیارات شعب حل اختلاف در رسیدگی به پرونده‌ها باهدف ایجاد صلح و سازش بیشتر بین طرفین دعوا خبر داد و گفت: افزایش اختیارات که با حضور رییس جدید قوه قضاییه ابلاغ شده، تعداد پرونده‌های وارده به شعب حل و اختلاف را تا دو برابر افزایش داده است.

وی با قدردانی از خبرنگاران و رسانه‌های ارتباط جمعی گفت: رسانه‌ها پل ارتباطی مردم با مسوولان هستند.

رییس مجمع خیرین گنبدکاووس تاکید کرد: رسانه ها بایستی همواره بر عملکرد مسوولان نظارت و آن را نقد کنند تا این اقدامات سبب شفاف سازی عملکردها و پاسخگویی بیشتر مسوولان به مردم شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۴۹

۱۳ مهر ۱۳۹۸

کد خبر :

62731

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک