۸ ساختمان متروکه مدارس در کلاله تخریب می‌شودکلاله-ترکمن نیوز-  فرماندار کلاله گفت: با تصویب شورای آموزش و پرورش ۸ ساختمان متروکه مدارس در شهرستان تخریب می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛  محمد حمیدی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کلاله در ادامه افزود: این ساختمان ها سالهاست بلا استفاده بوده و به جهت نامناسب و ناامن بودن برای دانش آموزان مجوز تخریب به تصویب رسید.

رئیس شورای آموزش و پرورش کلاله در ادامه گفت: یکی از این ساختمان ها در شهر و ۷ ساختمان تخریبی دیگر در روستاهای شهرستان قرار دارد.

فرماندار کلاله از رفع مشکل زمین مدرسه خیر ساز با شهرداری کلاله خبر داد و افزود: هم اکنون علاوه بر این مدرسه که فرهنگیان شهرستان در ساخت آن مشارکت دارند؛ چهار فضای آموزشی دیگر با مشارکت خیرین در کلاله در حال ساخت است.

فرشید قرناس قمیش مدیر آموزش و پرورش کلاله در این جلسه اعلام کرد: جمعی از فرهنگیان ماهیانه یازده میلیون ریال برای دانش آموزان نیازمند؛ از حقوق خود در اختیار این مدیریت قرار می دهند.

وی افزود: انشاءالله به زودی ۳۱۳ کارت هدیه بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود؛ ضمن اینکه تمامی کمک هایی که درجشن نیکوکاری در۲۱۶ مدرسه جمع آوری شود، قبل از عید به دانش آموزان نیازمند همان مدارس تعلق می یابد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۲۰

۰۵ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

46381

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک