65 هکتار منابع ملی 300x220 - ۶۵ هکتار از منابع ملی در شهرستان کلاله به بیت المال بازگردانده شداخبار کلاله- ترکمن نیوز- رئیس دادگستری شهرستان کلاله گفت: با رای قضات کلاله‌ای، ۶۵ هکتار از عرصه‌های ملی و منابع طبیعی این شهرستان در سال ۹۶، به بیت‌المال بازگردانده شد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی ترکمن های ایران، سید احمد حسینی اظهار داشت: هم‌اکنون نیز پرونده ۲۹۹ هکتار از اراضی ملی در محاکم این شهرستان در حال رسیدگی است که امیدواریم پس از صدور رای، به بیت‌المال بازگردد.

وی به ۶۸۳ رای جایگزین زندان قضات این شهرستان در سال گذشته هم اشاره کرد و گفت: متهمان به انجام خدمات عمومی رایگان مانند درخت کاری و کمک به حفظ محیط زیست محکوم شدند.

به گفته‌ی رئیس دادگستری شهرستان کلاله، قضات کلاله‌ای رتبه نخست استان در استفاده از مجازات‌های جایگزین حبس را دارند.

سازش ۴۲ درصدی پرونده‌های ورودی به شعب شورای حل اختلاف شهرستان کلاله خبر دیگری بود که رئیس دادگستری کلاله اعلام کرد و گفت: پارسال بیش از ۵ هزار پرونده وارد شعب شورای حل اختلاف این شهرستان شد بیش از ۲ هزار پرونده با تلاش‌های صورت گرفته به سازش طرفین ختم شد.

حسینی با بیان این که تاکنون ۶ هزار نفر در سامانه ابلاغ الکترونیک (ثنا) در این شهرستان ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: ۸۰ درصد اوارق قضایی در این شهرستان الکترونیکی ابلاغ می‌شود.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: dadgostari-gs.ir

انتشار دهنده : Yaprak
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۳۶

۱۰ تیر ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک