۴ پاساژ در گنبدکاووس برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا پلمب شدترکمن نیوز:  رئیس اداره صمت شهرستان گنبدکاووس گفت: از زمان اجرای طرح تعطیلی صنوف غیرضرور تاکنون چهار پاساژ که دارای واحدهای صنفی بسیاری بودند، پلمب شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ خلیل رجبلی اظهار کرد: طرح تعطیل شدن واحدهای صنفی غیرضرور در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از هشتم فروردین ماه امسال در گنبدکاووس در حال اجرا است.
وی تصریح کرد: در اجرای این طرح چهار پاساژ که به تذکرات ستاد مقابله با بیماری کرونا توجهی نکرده و همچنان واحدهای صنفی غیرضرور در این پاساژ فعالیت داشتند بر طبق مصوبه ستاد مقابله با این بیماری پلمب شدند.
رجبلی ادامه داد: براساس این طرح ۱۲۶ واحد صنفی غیرضرور نیز در شهرستان پلمب شدند.

وی خاطرنشان کرد: برای حفظ سلامتی شهروندان و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا گشت‌های مشترک توسط اداره صمت، اداره تعزیرات، بهداشت، نیروی انتظامی، اتاق اصناف و اماکن در طول شبانه‌روز انجام می‌شود که در بیشتر این گشت‌ها فرماندار شهرستان نیز حضور دارند.

رئیس اداره صمت شهرستان گنبدکاووس گفت: از هشتم فروردین تاکنون ۶۲ مورد گشت مشترک در اجرای نظارت بر مصوبه ستاد مقابله با کرونا صورت گرفته و این گشت‌ها تا زمان عادی شدن شرایط شهرستان از بیماری کرونا ادامه دارد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۳۶

۱۸ فروردین ۱۳۹۹

کد خبر :

72758

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک