۳۴۱۰نفر در آزمون استخدامی گنبدکاووس شرکت می کنندگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه گنبدکاووس گفت:ششمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی روز جمعه ۱۷ اسفندماه در استان گلستان در گرگان و گنبدکاووس برگزار می شود که افراد شرکت کننده در گنبدکاووس ۳ هزارو ۴۱۰ نفر هستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛فرهاد شیبک در جلسه کمیسیون آزمون در شهرستان گنبدکاووس اظهارداشت:آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی امسال در گرگان به مرکزیت غرب و در گنبدکاووس به مرکزیت شرق برگزار می شود.
وی افزود: مجموعا در استان گلستان ۹ هزارو ۱۴۳ نفر در این آزمون به رقابت می پردازند که از این تعداد ۳ هزارو ۴۱۰ نفر در گنبدکاووس از شرق گلستان شرکت می کنند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه گنبدکاووس بیان داشت: از تعداد ۳ هزارو ۴۱۰ داوطلب شرکت کننده یکهزارو ۴۰۷ نفر خانم و ۲ هزارو ۳ نفر آقا هستند و روز جمعه ۱۷ اسفند به رقابت خواهند پرداخت.
وی ادامه داد: این آزمون از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در حوزه های دانشگاه گنبدکاووس,دانشگاه شرق گلستان ، دانشکده کوثر و دانشگاه پیام نور برگزار می شود که ۲ حوزه مربوط به بانوان و ۲ حوزه مربوط به آقایان است.
شیبک گفت: برای نخستین بار مخزن سوالات علاوه بر گرگان در گنبدکاووس نیز قرار دارد و مجری این آزمون امسال به جای سازمان سنجش جهاد دانشگاهی است.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۱۱

۱۵ اسفند ۱۳۹۷

کد خبر :

47249

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک