رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری گلستان:

 ۲۷ میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه ناوگان حمل و نقل گلستان پرداخت می شوداخبار استانی- ترکمن نیوز- رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان از پرداخت ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات جهت توسعه ناوگان حمل و نقل جاده ای گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان، قربانعلی روحی اظهار کرد: به دلیل اهمیت و نقش موثر خدمات حمل و نقل در توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی مناطق روستایی و عشایری، پرداخت تسهیلات برای خرید ناوگان عمومی و رونق کسب و کار خدمات دهندگان این بخش از سال ۹۶ آغاز شد.

وی افزود: از آغاز اجرای این طرح تاکنون بیش از ۳۰۰ پرونده در استان تشکیل و مبلغ ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

به گفته روحی، متقاضیان دارای کارت هوشمند با ثبت نام در سامانه کارا می توانند از تسهیلاتی با نرخ چهار درصد در مناطق مرزی و ۶ درصد در مناطق غیرمرزی از محل صندوق توسعه ملی بهره‌مند شوند.

وی گفت: ​با پرداخت تسهیلات جهت خرید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای شامل ناوگان باری، سواری و وانت بار در مناطق روستایی و عشایری، ایجاد اشتغال پایدار در این مناطق از استان گلستان توسعه یافت.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۱

۰۲ مهر ۱۳۹۷

کد خبر :

35962

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک