اخبار گنبدکاووستورکمن نیوز نشست هم اندیشی به منظور تجهیز و تکمیل مرکز جامع سرطان و آنژیوگرافی شهرستان گنبدکاووس و رسیدگی بیشتر به خانواده های آسیب دیده از سیل با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه گنبدکاووس و جمعی از مسئولین شهرستانی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی در این نشست با اشاره به پیگیری های قبلی اظهار امیدواری کرد و گفت: در تعامل با وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی این خواسته ی مردم به زودی محقق می شود.

قرجه طیار اظهار کرد: پیگیر مجوز ایجاد دانشکده علوم پزشکی در شهرستان هستیم و تلاش داریم این دانشکده با همکاری مسئولان و خیرین به زودی تاسیس شود.

عبدالقدیر کریمی فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز در این نشست با اشاره به زحمات حاج محمد شهرکی رئیس مجمع خیرین گنبدکاووس در خصوص ایجاد مرکز جامع سرطان و آنژیوگرافی از نماینده مجلس شورای اسلامی و رئیس شبکه بهداشت و درمان خواستار پیگیری تجهیز و تکمیل این مرکز شد تا خواسته ی سی ساله مردم شرق گلستان محقق و خدمات خوبی در این مرکز به مردم ارائه گردد.

حاج محمد شهرکی از تقسیم لوازم التحریر و کیف مدرسه بین گروهی از دانش آموزان در مناطق سیل زده استان و اعطای ۲۰۰ فقره وام قرض الحسنه هر یک به مبلغ ۵ میلیون تومان خبر داد.

 

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۸

۱۶ فروردین ۱۳۹۸

کد خبر :

50776

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک