۱۰ دانش‌آموز گلستانی به مرحله کشوری جشنواره فرهنگی و هنری‌ راه یافتندآموزش و پرورش- نرکمن نیوز- مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: ۱۰ دانش‌آموز این استان به رقابت‌های کشوری جشنواره فرهنگی و هنری راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، احسان گوهری‌راد از راهیابی ۱۰ دانش‌آموز گلستانی به رقابت‌های کشوری جشنواره فرهنگی هنری خبر داد و اظهارداشت: ۴ نفر از این دانش‌آموز در ۶ رشته هنرهای دستی، تجسمی و فضاهای مجازی در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری برگزیده کشوری شدند.

وی افزود: پس از کسب موفقیت و راهیابی گروه‌های نمایشی دانش‌آموزان گلستانی در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی هنری، ۱۰ دانش آموز دیگر در گرایش‌های مختلف هنرهای دستی، تجسمی، ادبی و فضاهای مجازی به این دور از رقابت‌ها راه یافتند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: دانش‌آموزان هنرمند گلستانی در بخش صنایع دستی، تجسمی، پوسترسازی، تذهیب، قلم فلزی، گلیم و جاجیم بافی، فرش و نمد بافی و در بخش ادبی در گرایش‌های شعر، داستان نویسی و مقاله پژوهشی و در بخش رسانه و فضاهای مجازی با دیگر دانش‌آموزان کشور برای کسب رتبه‌های برتر رقابت می‌کنند.

وی بیان داشت: برهمین اساس محمدصادق اشکی از گالیکش در بخش پوستر، پریناز آذریون در رشته تذهیب، الهه میرنیا در بخش قلم فلزی، پریسا نظری از گالیکش در گرایش نمدمالی، نسترن جهانتیغ از علی‌آبادکتول در رشته داستان نویسی، جواد سپهری ازکلاله در بخش شعر، سیدحسام‌الدین حسینی بای از گنبد در رشته شعر، مهدی کر از گرگان در بخش مقاله پژوهشی، امیررضا پودینه از علی‌آبادکتول در بخش وبلاگ و صدف خاکی از بندرگز در بخش وبلاگ از استان گلستان در این دوره از مسابقات حضور دارند.

 

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

منبع: tasnimnews.com

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۲

۰۷ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر :

29767

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک